PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35297}

Żądza zemsty

Rage of Vengeance
4,5 19
ocen
4,5 10 1 19
Żądza zemsty
powrót do forum filmu Żądza zemsty

Na wideo się oglądało

ocenił(a) film na 6

No widziałem kiedyś ten film. Cholernie chciałem go obejrzeć jak na innej kasecie widziałem trailer tego filmu. Były gliniarz musiał do końca rozprawić się z tym japończykiem, który cały czas go prześladuje w myślach a niedawno wyszedł z więzienia. Ogólnie to taki sobie był ten film - po tym co zobaczyłem na zwiastunie myślałem, że bedzie lepszy a tak to średnio mi się podobał - do zwiastunu wkleili wszystkie najlepsze momenty a reszta filmu była już taka sobie. Teraz pewnie nikt nie pamięta tego filmu ale jeśli ktoś go kiedyś widział to niech podzieli swoją opinią.
Ogólnie to ja bym go polecił jedynie dla miłośników starych filmów z VHS-ów - dla innych będzie śmieszny jak inne filmy karate.

Axel

Ja pamiętam!!!:))No oczywiście, że fabuła oklepana (żądza zemsty), że teraz można się tylko i wyłącznie pośmiać z tego filmu, widziałam go ostatnio ponad 10 lat temu, ale powiem Ci, że ten Japoniec i mnie prześladował w myślach po obejrzeniu :D Byłam gówniarą, ale zapamiętałam go na tyle, że po latach szukam go na "filmłebie".
Stare filmy na VHS to moje dzieciństwo, "Mordercy z Shaolin" czy jakoś tak, wszystkie części z ninja (z Dudikoffem ), "Szpony orła", "W szponach CIA" - tam występował standardowy duet: Billy Blanks i Roddy Piper!! Filmy z Van Dammem i Seagalem, matko to się znało na pamięć :) Tych filmów karate jeszcze kilka mam na kasetach. Przyznam, że chętnie przypomniałabym sobie "Żądzę zemsty". Film zapadł w mojej pamięci wyłącznie dlatego, że zawsze miałam słabość do Japońców haha
A przypomniał mi się cytat z jakiegoś filmu z Seagalem: "nie dałbym ci nawet potu z moich jaj" :))) Kto się zgorszył to przepraszam :P
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones