PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154968}

Żona dla zuchwałych

Dilwale Dulhania Le Jayenge
7,7 10 118
ocen
7,7 10 1 10118
Żona dla zuchwałych
powrót do forum filmu Żona dla zuchwałych

Gorąco polecam ten film, nie tylko fanom filmów "made in Bollywood", lecz także innym.
Film jest świetny, to po prostu klasyk, trzeba go obejrzeć. Gra tutaj najbardziej znana bollywodzka para - Kajol i Shakh Rukh Khan. Po tym filmie wiadomo, dlaczego jest najbardziej znana, ich gra aktorska mnie rozbraja.
Wiele osób nie umie zrozumieć bollywodzkich filmów, bo je albo się kocha, albo nienawidzi. Ja należę do tej pierwszej grupy, kocham Bollywood. Juz od dziecka interesowałam się tym krajem, a te zainteresowanie powróciło wraz z filmami. Trzeba czuć ten klimat, ich kulturę, tradycję, religię. Nikt nie zrozumie filmy, gdy nie zrozumie kultury. Od razu zadają pytania: po co ta głupia Simran nie uciekła do ukochanego wcześniej? Odpwiedź jest prosta - tradycja.
Film jest inny od tych produkowanych w Hollywood, zupełnie inne. Ja z chęcią odrywam się od tej męczącej codzienności i szkoły właśnie, dzięki tym filmom, a także muzyce z niej. POlecam gorąco wszystkim jeszcze raz! Poczujcie klimat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones