PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154968}

Żona dla zuchwałych

Dilwale Dulhania Le Jayenge
7,7 10 108
ocen
7,7 10 1 10108
Żona dla zuchwałych
powrót do forum filmu Żona dla zuchwałych

A ja mam pytanie do wszystkich.
Jakie znacie inne filmy w stylu "Żony dla zuchwałych"?

ocenił(a) film na 10
ewelka1988_88

ja polecę Ci w ogóle wszystkie filmy z SRK :))
jedynie że już nie jeden Bolly oglądałaś i szukasz tylko podobnych tematyką?

ocenił(a) film na 10
ewelka1988_88

hm, trudno tak stwierdzic co jest podobne, właściwie w różnych filmach powtarza się kilka podobnych motywów (np. w "Mohobbatein" koleś tez gra na sitrze, na co podbiega do niego ukochana;), "Czasem Słońce Czasem Deszcz" ma tę samą główną parę aktorów których miłość jest jakaś tam "zakazana":), a w innych filmach Shahrukh jest tak samo romantycznym amantem:) i tak dalej). I to jest właśnie śmieszne, bo krąży powszechna opinia, że wszystkie filmy Bollywoodzkie są podobne, ale jak tak się zastanawiam, to nic podobnego do DDLJ nie mogę wyszperać!:O Generalnie każdy film jest inny ale poleciłabym "Rab Ne Bana Di Jodi" (trochę komedii, trochę romansidła), "Main Hoon Na" (duuzo komedii, mnóstwo akcji i jeszcze więcej efektow specjalnych) i może "Om Shanti Om" (dużo komedii przeplatanej thlillerem i melodramatycznością, no i mnóstwo kolorów). :) Ale chyba po prostu DDLJ jest jedynym filmem w swoim rodzaju:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones