PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154968}

Żona dla zuchwałych

Dilwale Dulhania Le Jayenge
7,7 10 110
ocen
7,7 10 1 10110
Żona dla zuchwałych
powrót do forum filmu Żona dla zuchwałych

wiele filmow jest teraz strasznie zangielszczonych, a ja lubie klimaty indii, ich stroje, dlatego prosze wypiszcie tytuly filmow ktore sa wlasnie takie :) np. devdas lub zona dla zuchwalych (przynajmniej znaczna czesc jest indyjska :) )

diyaa

Chodzi Ci o takie, których akcja dzieje się w Indiach? Nie wiem jakie już widiziałaś. Może zobacz "Coś się dzieje", "Czasem słońce czasem deszcz" - główni bohaterowi ci sami co w "Zonie dla zuchwałych. A może przypadnie Ci do gustu baśniowy film "Sekret" (Paheli). :)
Obejrzyj też koniecznie "Gdyby jutra nie było - akcja filmu dzieje się w USA, ale nie pożałujesz! Polecam też "Veer- Zaara" - akcja dzieje sie w Indiach i Pakistanie.

ocenił(a) film na 10
diyaa

hm, to prawda, ja w sumie też wolę klimat bardziej indyjski, i tu nie chodzi tylko (w moim przypadku) o miejsce akcji, ale o atmosferę, muzykę, religię i wszystko, co się z tym wiąże;) diyaa, ja się dołączam do propozycji _Summer_ (chociaż według mnie akurat są lepsze filmy niż "Coś się dzieje", K3G albo "Paheli"), ale koniecznie zobacz "Gwiazdy na Ziemi" - po prostu cudo i boska muzyka, "My name is Khan" - ah:D, no i "Fanaa", jeśli nie znasz, dla mnie to chyba najbardziej indyjski film wszechczasów, miałam szczęście, że był moim pierwszym bolly:) "Devdas" też jest indyjski bardzo, ale akcja dzieje się jeszcze w czasach kolonialnych no i jest bardzo zmanieryzowany i może nie podejść ci za pierwszym razem, także zależy, co lubisz:)

oldschool_punk00

ależ ja nie twierdzę, że Paheli jest z najwyższej półki. ;) Mi raczej nie przypadł do gustu ( nie znoszę fantastyki ;p) Jednak ten film jest tak przesiąknięty indyjską kulturą, zwyczajami itp. , że poleciłam go. :)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Ja bym poradziła jeszcze:
"Miłość żyje wiecznie"
"Om Shanti om"
"Nazywam się Khan"
"Serce jest szalone"
"Kiedy ją spotkałem"
I wiele wiele innych, ja lubię ogólnie filmy Bollywoodzkie :) .

diyaa

Jeśli typowo indyjski to 'Devdas' i 'Umrao Jaan' )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones