PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545624}
6,0 5 328
ocen
6,0 10 1 5328
Żona doskonała
powrót do forum filmu Żona doskonała

po prostu fatalny

ocenił(a) film na 3

nigdy nie wielbiłam Ozona, ale przynajmniej '8 kobiet' było dobre. natomiast ten film jest naprawdę straszny, okropnie się wymęczyłam, oglądając go. przez pierwszą połowę prezentuje poziom mocno nieudanego sitcomu, potem już tylko obraża widza swoją pretensjonalnością. fabuła jest jakimś żartym, scenarzysta powinien zakończyć już swoją karierę, jeżeli ma dalej pisać takie gnioty. wartościami intelektualnymi może to zachwycić prawdopodobnie tylko skorupiaka. tak płaskiego filmu nie widziałam dawno. cały jest obsypany plastikiem, a kiedy patrzę na te postacie, chce mi się krzyczeć za Stanisławskim: nie wierzę! odradzam wyjęcie sobie z życiorysu dwóch godzin.

ocenił(a) film na 7
Pandora_107

Chyba troszkę przesadzasz... ;)

ocenił(a) film na 3
parura

nie przesadza ani ani
film o latach siedemdziesiątych zrobiony dokładnie tak jak się wtedy robiło filmy

ocenił(a) film na 5
Pandora_107

mam pytanie do Ciebie Pandora, czy oglądałaś ten film z napisami polskimi albo angielskimi czy oryginał po francusku? jeżeli możesz podać stronę tom byłabym bardzo wdzięczna :)

ocenił(a) film na 7
Pandora_107

"scenarzysta powinien zakończyć już swoją karierę, jeżeli ma dalej pisać takie gnioty."

Sam Ozon jest scenarzystą tego filmu :)

ocenił(a) film na 3
Pauleene

Dlatego na pewnym etapie kariery, należałoby już zacząć myśleć o emeryturze.

ocenił(a) film na 5
Pandora_107

"cały jest obsypany plastikiem"
Wydaję mi się, ze to był celowy zabieg twórcy. Film jest sztuczny i kiczowaty tylko po to , aby podkreślić dystans w stosunku do opisywanej historii. Uwazam, że Catherine Deneve doskonale odnalazła się w swojej roli, mimo słabego scenariusza.

ocenił(a) film na 3
Pandora_107

Potwierdzam - zarówno poprzedni film Ozona, czyli "Ricky", jak i ten są po prostu słabe. Produkcja ta jest nudna, monotonna, pozbawiona klimatu, zupełnie nieśmieszna i sztuczna. W zasadzie obraz ten ogląda się zupełnie bez emocji, a już po pół godzinie myśli się wyłącznie o tym kiedy się skończy...Do tego już trochę wypalone gwiazdy - Deneuve oraz Depardieu nie potrafią wnieść swoją grą nic ciekawego...
Odradzam - 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones