PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640379}

Żona z internetu

The Wife He Met Online
4,7 1 131
ocen
4,7 10 1 1131
Żona z internetu
powrót do forum filmu Żona z internetu

Bryant Meyers jest rozwodnikiem. Od rozstania z żoną nie związał się z żadną kobietą. Poświęca dużo czasu 10-letniej córce, oprócz tego absorbuje go praca. Wszystko się zmienia, gdy za namową sąsiada postanawia poszukać miłości przez Internet. Poznaje Georgię, która od początku budzi w nim fascynację. Po kilku miesiącach związku na odległość Bryant postanawia poprosić kobietę o rękę. Po ślubie okazuje się, że Georgia jest patologicznie zazdrosna. Zaczyna prześladować byłą żonę Bryanta, Virginię.

BitchesLoveCake

Witam.Warty obejrzenia?

baksterka

Też jestem ciekawy czy jest wart obejrzenia,bo dziś leci na TVP2,czy jednak wybrać na Polsacie Ojczyma;D

jazdowicz2666

"Ojczym" jest na prawdę dobrym filmem, oglądałam, a co do "Żony z internetu", to ja zacznę oglądać, jak nie będzie ciekawe to przełączę na Polsat ;p

ada123

Nom ja też Ojczyma oglądałem,bardzo dobry thriller,dlatego mam dylemat co oglądać,a boję się zaczynać ten na TVP2 oglądać ,bo wiem że nawet jak będzie nudnawy,to i tak będę ciekawy jak się skończy,i bym musiał oglądać do końca,a ten na Polsacie przeleci prawie cały kolo nosa;D:P

jazdowicz2666

Mam ten sam problem :D!

xevxevx

Ja jednak wybieram sprawdzonego Ojczyma;D

jazdowicz2666

Popieram i przełączyłam ;))

AgathaEva

Nie ma to jak sprawdzone już filmy;)

jazdowicz2666

jak ogladaliście juz raz jeden film to po co drugi raz go oglądać?

lyndal_filmaniak

Jak coś jest naprawdę dobre,to można nawet parę razy oglądać i nie nudzi. ;D

ada123

oo, też tak zrobię :D

ada123

też wybrałem Ojczyma i nie żałuję ;p

BitchesLoveCake

W obsadzie tej byłej żony Bryanta Virginii nie ma. Dziwne. Warto obejrzeć?

ocenił(a) film na 3
BitchesLoveCake

Zaryzykuje i obejrzę :D

ocenił(a) film na 8
BitchesLoveCake

Co do prześladowania jego żony Virgini miałam wątpliwości po obejrzeniu tego filmu. Moim zdaniem prześladowała tylko jego współpracownice Zenye . Jeśli chodzi o scenariusz filmu to jest dosyć ciekawy i może nas delikatnie zniechęcić do poznawania ludzi w internecie.

ocenił(a) film na 5
Domikaaaa

Takie jest życie internetu....... odniosę się do filmu moja ocena to 5\10 choćby za rolę aktorską nie było to jakieś sztuczne i ogólnie za film. Bardzo niska ocena ponieważ według mnie film jest na jeden raz... dobry do obejrzenia gdy akurat nic fajnego nie było jak wczoraj "okup" na tvn który widziałem ;D. Ogólnie mówiąc chyba raczej bym nie polecał tego filmu do przewidzenia było że z tą Żoneczką było coś nie tak. Powiem wam też że to kolejny kanadyjski thriller który oglądałem było ich może przez te wakacje 3-4 i wszystkim zawsze czegoś brakowało ale może po prostu taki mają styl tyle ode mnie :))).

BitchesLoveCake

Oglądałam go z mamą i jak ona chce obejrzeć do końca film to znaczy, że jest dobry :D
Zresztą mnie też się podobał. Fajnie ukazał do czego człowiek jest zdolny , kiedy jest chorobliwie zazdrosny , oraz jaki wpływ mają rodzice, jak potrafią zniszczyć dzieciom życie.
NO i oczywiście muszę wspomnieć o bardzo ładnej głównej bohaterce , od której ciężko było oderwać wzrok;)

cocoatea

Dziewczynę, która grała główną rolę kojarzę z już trochę zapomnianego serialu "Sunset Beach". Serial wspominam z sentymentem, a gdy myślę o tym tytule przed oczami mam właśnie ją.
Film jak do tej pory jeden z lepszych (z tych puszczanych ostatnio w tvp2 we wtorkowe wieczory). Przez kilka wtorków były jakieś mało intrygujące produkcje (może z wyjątkiem "W matni", choć "Żona z internetu" ciekawsza od "W matni".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones