PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 020
ocen
6,1 10 1 17020
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

Film mógł być dobry, gdyby się okazał thrillerem psychologicznym, ale rozwala mnie to, że w momencie robi się z niego niedorzeczność. Jak można kaszanić nawet nieźle na początku trzymające w napięciu kino? Niestety w połowie filmu emocje opadają do zera, a miałam nadzieję na obejrzenie czegoś podobnego do Planu Lotu.

ocenił(a) film na 10
Shejla

Mnie zdziwiło to ,że nagle zmienia się gatunek filmu lecz mnie nie zawiódł. Bardzo fajny film i aktorka też dobra.

ocenił(a) film na 7
Shejla

Mógłby być lepszy, gdyby nie ten śmieszny wątek z UFO (?) Gdyby zamiast tego doświadcenia robiła jakaś tajna organizacja, to byłoby mocne i realistyczne. Można by się przerazić, zastanowić, a tak to wyszła bajka. Choć i tak dość dobrze zrobiona.

ocenił(a) film na 3
pozman

bajka :) pięknie to określiłeś ....

ocenił(a) film na 3
pozman

Też jestem tego zdania. Fajnie się zapowiadało, jak główna bohaterka w połowie filmu wspomniała o kosmitach to pomyślałam - nieee.. nie może być. Patrze a tu gościu sobie po prostu znika. No mówie - CO?! Miał być fajny thriller a tu wyszło... jak wyszło -.-
Nie polecam :/

ocenił(a) film na 6
pozman

Nie bardzo rozumiem dlaczego ten "wątek z UFO" jest taki śmieszny.

ocenił(a) film na 6
Shejla

Faktycznie lepiej by było gdyby te dzieci porywała jakaś siatka pedofilska powiązana z ludźmi na wysokim szczeblu, taka jak w sprawie pizzagate, ale film i tak jest niezły, bo pokazuje jak w przyszłości służby specjalne będą mogły manipulować naszą pamięcią.

ocenił(a) film na 6
Shyne

A dlaczego byłoby lepiej?

ocenił(a) film na 6
kotek38

Byłoby to bardziej powiązane z rzeczywistością.

ocenił(a) film na 6
Shyne

A zatem film spełnia i te Twoje oczekiwania gdyż jest powiązany z rzeczywistością. Wspomniane przez Ciebie manipulacje to już, niestety, rzeczywistość a nie daleka przyszłość.

ocenił(a) film na 6
kotek38

Wiem o tym doskonale, znam dobrze wszelkie manipulację, bo sam przez jedenaście lat pracowałem przy manipulowaniu ludźmi, ale o to właśnie chodzi, że w tym filmie niczego takiego nie ma, bo na rozwiązanie fabuły okazuje się być zupełnie inne.

ocenił(a) film na 6
Shyne

W takim razie cieszę się, że o tej pracy piszesz w czasie przeszłym:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones