PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 035
ocen
6,1 10 1 17035
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

Swietny film, wspaniala Julianne Moore, interesujacy scenariusz, trzyma w napieciu, dobrze
zrealizowany. Jeden z moich ulubionych filmow.

użytkownik usunięty
Edyta_Wen

Wszystko prawda za wyjątkiem

-------- UWAGA SPOILER ------------

powodu dla którego obcy dopuścili się tej mistyfikacji. To tak mało ekscytujące i rozczarowujące. Gdyby to był inny powód dałabym 9.

...a ja widze w tym glebie. Jak sie dobrze nad tym zastanowic jest w tym sens: czym jest pamiec. kim jestesmy bez pamietania, bez wspomnien , co pozostaje? Co nas tak naprawde okresla, ksztaltuje?To dosc zagadkowe i ciekawe zagadnienia. Malo wiemy o sobie,o czlowieku, o funkcjonowaniu umyslu. . Sama jestem ciekawa tych kwestii, gdybym byla obcym, tez bym sie nad tym zastanawiala. Czym jest milosc, przywiazanie i jaka role w tym odgrywa nasza pamiec, wspomnienia.

użytkownik usunięty
Edyta_Wen

Chodziło mi o powód mistyfikacji

------- UWAGA SPOILER ------------


więź matki i dziecka. To badali obcy. Gdyby badali to o czym Ty piszesz to nawet 10 bym dała. Ale na histeryczne podejście do macierzyństwa mam awersje.U Amerykanów na filmach w ogóle macierzyństwo jest jakieś takie histeryczne i obsesyjne

To ciekawe, ze tego tak nie odebralam... Poraktowalam te kwestie ogolnie, jako przyklad wiezi pomiedzy ludzmi po prostu i skupilam sie na tym jaka role odgrywja w milosci, uczuciach pamiec i wspomnienia.W ogole nie zwrocilam do tej pory uwagi na to jak Amerykanie traktuja macierzynstwo. Swoja droga to fascynujace, ta roznorodnosc postrzegania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones