PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96142}
6,1 17 035
ocen
6,1 10 1 17035
Życie, którego nie było
powrót do forum filmu Życie, którego nie było

beznadzieja !!!!!!!!!!!!!! ja myslalam ze ja jestem naiwna, ale ten film zmienił znaczenie słowa "naiwny"

ocenił(a) film na 4
kyanka

Ten film zmienił moje życie. Od teraz nic już nie będzie takie samo.

ocenił(a) film na 3
kyanka

Nudny. Za wolno rozwija się akcja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

czyżby fan niskobudżetowych science-fiction próbował mnie obrazić ?

:))))))

ocenił(a) film na 10
kyanka

jasne, najlepiej tandetne efekciarstwo i mordobicie, ten niskobudżetowy film i tak przebija tysiące lat świetlnych twoje ukochane filmidło.

ocenił(a) film na 10
Raze

Masz rację większość moich rówieśników docenia tylko nowoczesne filmy lub takie gdzie jest mnóstwo morderstw. Nikt już nikt nie potrafi docenić dobrego filmu ponieważ mało jest w nim efektów specjalnych i krwawej rzeźni. Akcja się wolno toczy według niektórych a jak dla mnie to trzyma w napięciu tak jak kiedy dzwoni nieznajomy a dla tych co wolą nowsze filmy the den trzyma w napięciu gdzie co 5 min kogoś zabijają.

kyanka

Ciekawy film i basta :)

ocenił(a) film na 10
kyanka

Film bardzo interesujący. Jeśli liczyłaś na więcej efektów specjalnych to po prostu oglądaj facetów w czerni czy coś w tym stylu.

Violetta_Stosel

efekty specjalne nie mają tu nic do czynienia. nawet z nimi film stałby na równie żenującym poziomie ;]

ocenił(a) film na 10
kyanka

A co ci się w nim nie podobało jeśli nie chodzi o efektyspecjane?

Violetta_Stosel

naiwność jego, to że twórcy próbowali serwować widzowi odintelektualizowaną papkę,w której absurd gonił absurd

ocenił(a) film na 10
kyanka

Połowa filmów taka jest lecz o tym bym tego nie powiedziała.

ocenił(a) film na 5
kyanka

Film ma niedorzeczny scenariusz. Katapulty do nieba wywoływały u mnie torsje brzucha. Melancholiczny sposób prowadzenia akcji nie tutaj nie ratuje. Film jest słaby. Moja ocena 4,50

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones