PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655740}
7,0 41 743
oceny
7,0 10 1 41743
7,8 25
ocen krytyków
Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
powrót do forum filmu Życie Adeli – Rozdział 1 i 2

Czy Emma zdradziła Adele z Lise? Okropnie męczy mnie to pytanie czy do zdrady mogło dojść na
tym przyjęciu gdzie Emma swietnie bawiłą sie u boku Lise, a potem w łozku lezac nago twierdzła, ze
ma okres. NIe wiem czy tylko ja wyczuwam tu zdrade czy zdrada rzeczywiscie była, co o tym
sadzicie?

Mewa128

Jej zachowanie bylo poniekąd dziwne. Leżac kolo Adele wydawala sie taka ...nieobecna. Nie chciala jej nawet odwzajemnic pocalunku. Jakby gryzlo ja sumienie. Mozliwe ze rezyser nie chcial wszytskiego ujawnic tylkoabysmy sie domyslali

Mewa128

Nie sądzę. Ale złapała inny rodzaj komunikacji, który jej osobowościowo i intelektualnie bardziej spasował. Wtedy w łóżku, najwyraźniej zdawała już sobie z tego sprawę, czytając o Schielu, o którym rozmawiała z Lisą i naciskając na Adele, żeby się rozwijała, pisała opowiadania i tak spełniała, ale ta odmówiła. Lisa stała się ciekawszym pod pewnymi względami obiektem. Ale, że zazwyczaj nie można mieć w życiu wszystkiego, w łóżku było już gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones