PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655740}
7,0 41 758
ocen
7,0 10 1 41758
7,8 26
ocen krytyków
Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
powrót do forum filmu Życie Adeli – Rozdział 1 i 2

Dużym poczuciem humoru wykazał się polski dystrybutor filmu , film który został tak mocno ocenzurowany że można teraz go na dobranockę puścić. Techniczne porównanie , film traw 03,00,08 wersja pełna / natomiast wydanie z lektorem trwa 02,46,00 / Prędkość klatkowa filmu to 23,976 klatek /s , a Rip z lektorem to 25 kls. Więc zmieniłem klatkowość filmu pełnego i film skrócił się o 8 min , to oznacza że film z lektorem powinien trwać 02,52,46 a trwa 02,46,00 oznacza to że film został wycięty o prawie 7 min. Scena seksu która jest w 01,12,00 trwa 6,30 , po ocenzurowaniu trwa 1,30. Dla tych co golizny było w filmie za dużo to teraz będą zadowoleni , natomiast pozostali niech wiedzą że kupią produkt mocno ocenzurowany.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
6058145

Teraz to już moje plany zakupowe stanęły pod znakiem zapytania. :/ Może tylko taka wersja wyciekła do internetu? W przypadku Spring Breakers był przykładowo całkowicie inny lektor w wersji na DVD, z ostrzejszym tłumaczeniem. Może tu też się coś zmieni?

Kierokat

Dziś się pojawiła pełna wersja z lektorem 3godz. , więc teraz w sieci są dwie wersje okrojona i pełna.

ocenił(a) film na 8
6058145

W canal+ również są emitowane dwie wersje - obcięta w wieczornych godzinach i pełna po 23.

ocenił(a) film na 8
badyl33

Są obydwie... i ta 3 godzinna też... sprawdzałem są różnice i to znaczne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones