PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1094}

Życie Carlita

Carlito's Way
8,0 98 341
ocen
8,0 10 1 98341
8,3 21
ocen krytyków
Życie Carlita
powrót do forum filmu Życie Carlita

Al Pacino jeszcze raz udowadnia, że jest moim ulubionym aktorem, a Brian DePalma tworzy kolejny film któ ry znajduje się na mojej liście marzeń (pierwszy to "Człowiek z blizną" ) i gdyby pozostał przy gatunku filmu gangsterskiego to był nr.3 na liście moich ulubionych reżyseró w , ale z powodu nakrecenia słabego filmu "Ofiary wojny" i kiczowatej "Misji na Marsa" nie znajduje się tam, ale szanuje go za te dwa dzieła.
Film trzymający w napieciu do samego końca . Pacino świetnie odgrywa rolę byłego gangstera,nie wiem czy mó głyby to ktoś zagrać lepiej .Można śmiało ogłądać z dziewczyną ponieważ film zawiera wspaniały wątek miłosny. Poza tym film ma wspaniały klimat i muzykę. Nie muszę chyba mówić, że trzeba to zobaczyć ?

A teraz uciekać do wypożyczalni !!!

użytkownik usunięty
Bazyl

o tak
Zgadzam sie, ten film i Scarface sa rewelacyjne, oba ze swietna muzyka...a Goraczka czy aby tez nie de Palmy ? To sa moje ulubione filmy,kto nei obejrzal niech czym predzej to nadrobi!
PS jesli juz ktos by mogl odegrac ta role tak samo swietnie to tylko de Niro. pozdrow !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones