PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1094}

Życie Carlita

Carlito's Way
8,0 98 353
oceny
8,0 10 1 98353
8,3 21
ocen krytyków
Życie Carlita
powrót do forum filmu Życie Carlita

Nie rozdaje 10 na lewo i prawo bo narazie na 213 filmów w mojej ocenie załużyły na to tylko 7 tytułów. Dlatego polecam ten film, tym którzy lubią kino gangsterskie, lepszy od Kasyna na równi z Chłopcami :) Ten film ma wszystko ciekawą fabułę interesującą historie, zwroty akcji, wyraziste postaci, przesłanie, oraz cudowny klimat no i oczywiście Ala Pacino, według mnie to jego najlepsza kreacja ever. :) Pozdrawiam. :D

Citizens88

Film zarypisty, wciagajacy..

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Popieram, ale Al Pacino najlepiej zagrał w Zapach Kobiety

ocenił(a) film na 8
adriano100100

Czy ja wiem ciężko stwierdzić która jego rola była najlepsza , ale mi się najbardziej podobał w scarface

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Ja mam 1500 ocenionych i tylko 23 na 10, większości dałem 10 bo to tylko kwestia gustu, a nie zasługi filmów, ale są i takie które mają 10/10 bo są tak dobre,że się im należy. Mnie osobiście Pacino najbardziej podobał sie w 2 filmach, właśnie w "zapachu kobiety" i "adwokacie diabła", co do "człowieka z blizną" , to spałem na tym filmie, nie podobał mi się i tyle. Tutaj jest mocna 8, bo film był bardzo wyrazisty mimo schematyczności i spojlera już na samym początku filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones