PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=278349}

Życie Oceanów

Deep Sea
7,4 712
ocen
7,4 10 1 712
Życie Oceanów
powrót do forum filmu Życie Oceanów

bo z tych komentarzy nie wynika czy warto na niego isć. Czy to zwykly film przyrodniczy czy coś się może dzieje/są jakieś fajne efekty?

ocenił(a) film na 10
Ambrozja

Jest to zwykły przyrodniczy film o zyciu pod wodą... Oczywisie wersja 3D więc pydanie o fajne efekty nie bardzo na miejscu;) owszem efekty swietne, mijają Cię ryby, jedna nawet chce zjesc;) Płynąc koło raf koralowych prawie w nie uderzasz... a więc efekt robi wrazenie natomiast nie dzieje sie tam zadna akcja, nie ma fabuły. Zwykły przyrodniczy film o rybkach;) Natomiast warto obejrzec:) Poswiecenie 50 minut i 20zł na przyrodniczy filmik to nie taka wielka katastrofa jak by się wydawało:))
Pozdrawiam serdecznie.
Olaaa:)

olaaa17

Czesc Ola,

dzieki za odpowiedź. Byłam już na tym filmie i był nudny jak flaki z olejem. Efekty jak to zwykle w dokumentach zostały niewykorzystane. Nie był ani przez moment efektowny (bo o to wlasnie chodzilo mi w pytaniu - tak, od poczatku wiedzialam, ze to film 3D, ale 3D może być dobre, ale byle jakie - jak chcesz zobaczyc dobre, to polecam "Sezon na misia 3D" - rewelka).

Nie mniej jednak dziekuje, ze odpowiedzialas.

Pozdrawiam serdecznie
Ambrozja (musialam stworzyc nowy profil, bo stary mi sie zawiesił) ;)

ocenił(a) film na 10
bilala

hyhy.. na zyciu oceanow bylam w sobote 2 tyg. temu.. byl to pierwszy film 3D jaki widzialam wiec sama rozumiesz:) a sezon na misia widzialam w ostatni weekend:))
Pozdrawiam;*

olaaa17

Teraz rozumiem ;)) Choc ja na pierwszy film 3D wybralam sobie "Podwodny świat" i wyszłam zniesmaczona (jakoś nie zachwyciło mnie bogactwo obrzydliwych stworzonek - nie zawsze żywych - plywających w zamulonej wodzie). Fajnie, ze byłaś na "Misiu" - naprawde miła, zabawna kreskówka - króliki żądzą!! ;))))

Pozdrowionka :)

bilala

Hej! Przecież z góry było wiadomo że to film przyrodniczy, dokumentalny, więc czemu liczycie na wartką akcję jak w filmie sensacyjnym?? Efekty super :) Stadka małych rybek, żółw, "stacja higieniczna" i kałamarnice ;)wręcz na wyciągnięcie ręki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones