PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34916}

Życie i cała reszta

Anything Else
6,8 20 952
oceny
6,8 10 1 20952
6,8 23
oceny krytyków
Życie i cała reszta
powrót do forum filmu Życie i cała reszta

Może sugeruje to plakat (bardzo kiepski IMO), ale to na pewno nie jest film typu "hitch"

użytkownik usunięty
GxZas

myślę, że bardziej niż plakat to sugeruje gatunek ;]

ocenił(a) film na 8

ale to nie jest ten gatunek, tylko ktoś nieogarnięty go tak wpisał

użytkownik usunięty
GxZas

no to może, nie będę się mądrzył bo jeszcze nie widziałem tego filmu :)
chociaż faktycznie, ten plakat wcale tak nie zachęca.

ocenił(a) film na 8

Film jest naprawdę zajebisty (przynajmniej dla mnie). Polecam Ci go gorąco.

użytkownik usunięty
GxZas

już oglądałem, także polecam :D

ocenił(a) film na 7
GxZas

Jestem świeżo po lekturze "Życia i całej reszty". Obraz przezabawny, lekko moralizatorski i traktujący o tak ulotnej treści, jaką jest miłość, ale ani przez chwilę nie zniża się do poziomu romantycznej komedii.
Dla filmów Allena należy wymyślić osobny gatunek! :)

ocenił(a) film na 8
GxZas

To rzeczywiście nie komedia romantyczna (których nie znoszę), a ten film jest super. I co za geniusz zrobił ten plakat? :/

ocenił(a) film na 8
GxZas

To jest tak, że jak na imdb jest "Comedy, Romance" to tu nie można tak wpisać - trzeba wpisać komedia romantyczna, trochę to głupie......

ocenił(a) film na 8
sten44

Jak już to lepiej byłoby komedia obyczajowa, ale dodający i weryfikujący pewnie przepisują z imdb, a filmu nawet nie widzieli...

ocenił(a) film na 8
GxZas

Chyba należałoby zadać pytanie czy Hitch jest dostatecznie dobrą komedią romantyczną aby równać się z takimi filmami jak ten, a nie czy ten film można "zniżyć" do gatunku komedii romantycznych.
Allen nie wymaga napisania dla niego nowego gatunku, raczej pokazuje jak prawdziwa komedia romantyczna powinna wyglądać.
Wspomniany Hitch był dobry w założeniach, ale scenariusz napisany od amerykańskiej hollywoodzkiej kalki - just like anything else. Taksówkarz miał rację.

ocenił(a) film na 8
slesz_2

Jak to nie można.. można wpisac jako dwa gatunki i komedia i romans (!) a to wielka roznica niz niefortunna komedia romantyczna.. No ale przywyklam juz do takich dziwnych polskich zmiam..
ps.film świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones