PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31613}

Życie jak dom

Life as a House
7,6 7 407
ocen
7,6 10 1 7407
Życie jak dom
powrót do forum filmu Życie jak dom

Wczoraj oglądałem ten film jednym okiem i momenty opuszczając, bo dość zajęty byłem. I przegapiłem przez to jeden istotny moment, który nie daje mi teraz spokoju: o co chodziło z tym czarnym Lexusem, o którego Sam zapytał pod koniec sąsiada, żeby go przepędzić?
Będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Legion_

Hej.
Przypomnij sobie scenę, w której Sam wyskakuje z samochodu w spodniach opuszczonych do kolan - to właśnie z tego lexusa wyskakuje ;) A tak serio, szacowny sąsiad George'a korzystał z niezbyt legalnych usług seksualnych (czyt. nastoletnia prostytucja) i pechowo trafił na Sama, który go rozpoznał.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
emka85

Dzięki wielkie. Jak już pisałem - kilka scen przeoczyłem, m.in. tę z lexusem. Stąd moja niewiedza.

Legion_

A ja właśnie czytałam Wasze komentarze do filmu i przegapiłam tą scenę. Czy on robił komuś laskę? I jeśli tak to komu??
Będę wdzięczna za odpowiedz
pzdr

ocenił(a) film na 9
Mayfair84

Nie wiadomo co robił, bo w Lexusie były przyciemniane szyby. A tak na poważnie to pewnie do niczego jeszcze nie doszło, bo praktycznie jak tylko tam wsiadł to zaraz się pojawiła policja i dostał cynk od tego znajomego, po czym wyskoczył z auta ze spuszczonymi spodniami i uciekł.

ocenił(a) film na 8
Mayfair84

Raczej z wypowiedz bohaterów typu "możesz mu powiedzieć żeby na Ciebie nie patrzył" i wybiegnięciu Sama z opuszczonymi spodniami, można się domyślić, że chodziło o sex analny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones