PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31613}

Życie jak dom

Life as a House
7,6 7 407
ocen
7,6 10 1 7407
Życie jak dom
powrót do forum filmu Życie jak dom
Pati_767

http://tnttorrent.info/torrents.php?acc=v2&search=%AFycie+jak+dom&category=0&act ive=0&where=Normalny ;D

inesss223

dzieki , ale nie chce sciagac

Pati_767

To se nie obejrzyj HE HE. Ja jutro obejrze.

apon

Chyba jednak nie jesteś aż tak "niezwykle poważny" ;)

apdarw

Jaka lipa, śledzisz mnie :(.

apon

Po to FilmWeb udostępnia tę opcję, aby można było z niej korzystać. Pozdrawiam ;)

apdarw

W internecie są gwałciciele. Nie jesteś gwałcicielką, co nie?

apon

A Ty nie jesteś zbyt bystry, co nie?

apdarw

Hm, za pewne jestem inteligentniejszy od Ciebie, bo nie daję się łapać na proste prowokacje, które piszę od nie chcenia.
Nie odpisuj.

apon

Chyba jednak nie jesteś, skoro w tym celu musisz stosować "prowokacje" (swoją drogą świetny eufemizm na infantylny i głupi komentarz). Ja zauważyłem co innego. Po prostu to Ty chcesz jako ostatni zakończyć dyskusję, prawdopodobnie po to, aby się dowartościować. Stwierdzam to po tym, że w naszej dyskusji wystąpiły momenty, w których wszystko zostało już wyjaśnione; a Ty i tak musiałeś dodać swoje "trzy grosze", w dodatku nie na temat. Argumentują to także słowa "nie odpisuj"; które dają mi do zrozumienia, że nasza rozmowa Cię męczy i nie masz ochoty odpisywać na mój kolejny komentarz. Tak więc mówię Ci, że nie musisz na niego odpisywać; ale znając życie i tak to zrobisz.

A tak poza tym, to wykazujesz się hipokryzją; gdyż zarzucasz mi to, że łapię się na proste prowokacje; robiąc to samo. Słowa "nie daję się łapać na proste prowokacje" brzmią naprawdę śmiesznie, biorąc pod uwagę kontekst, w jakim zostały napisane.

PS Partykułę "nie" z rzeczownikami piszemy łącznie. Nie mogłem się powstrzymać, ten błąd aż razi w oczy.

PPS Skoro już wytykam Ci błędy ortograficzne, to "zapewne" także piszemy łącznie. Wybacz mi, po prostu nie cierpię, gdy ludzie popełniają tak wiele łatwych do rozpoznania błędów w tak krótkim zdaniu; zwłaszcza w czasach Internetu, gdzie można łatwo i szybko sprawdzić poprawną pisownię.

apdarw

Kocham takie riposty - perełki... Mogłabym się w nich tarzać !!!!! Pozdrawiam !!!! ;D

ocenił(a) film na 10
Pati_767

wpisz w google polski tytuł a znajdziesz i z lektorem i z napisami

ocenił(a) film na 8
Pati_767

Pojawił się na kinomaniaku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones