PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95840}

Życie jest piękne

Lust och fägring stor
7,4 795
ocen
7,4 10 1 795
Życie jest piękne
powrót do forum filmu Życie jest piękne

...widziałm go ładnych pare lat temu ale nadal pamiętam to wrażenie i tę muzykę ...Szkoda że nie moge powtórzyc tego seansu , ale niestety ten film jest niedostępny w Polsce... Chyba że telewizja się zlituje...

ocenił(a) film na 10
ciummaa

puszczali go ze 2 razy na regionalnej.raz lecial na Canal + i kilka lat temu go wyswietlili w Zamkowym w poznaniu w Zaduszki z okazji smierci widerberga. pozdrawiam. genialny film

ciummaa

Nie mogłem sobie przypomnieć tytułu tego filmu ale w końcu ktoś mi pomógł i go znalazłem :)
Również do dziś pamiętam to wrażenie i muzykę i zapamiętałem bardzo dużo szczegółowych scen. Fajnie by było jeszcze raz go obejrzeć.

ciummaa

Tylko jeśli chodzi o muzykę, to w zasadzie wszystkim w pamięć zapadł jednen krótki motyw z jednej arii Haendela (Lascia ch'io pianga).
I on przewijał się przez WSZYSTKIE sceny intymne. Chyba w ani jednej nie użyli czegoś innego.

Więc tak, robił wrażenie, ale ze względu na tą monotonnię i mały wysiłek jeśli chodzi o dobór różnorodnych utworów w moim odczuciu nie mozna powiedzieć, że "film ma wspaniałą muzykę".
Nie ma.

Przykładowe filmy ze wspaniałą muzyką, w mojej ocenie:

· Dark Knight
· Shawshank Redemption
· Gwiezdne Wojny, cała saga
· The Lord of the Rings, cała trylogia
· American Beauty
· Amelia
· Borat (tak! :D)
· Moulin Rouge
· The Moon, Requiem for a Dream (ten sam kompozytor)
· Highlander (Queen, album "A kind of magic" zrobiony pod film)
· Mechaniczna Pomarańcza
· Gladiator

W___K

zapomiałem - a ważne:
seriale:

· Chernobyl
· Gra o Tron

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones