PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293175}

Życie na podsłuchu

Das Leben der Anderen
7,8 47 143
oceny
7,8 10 1 47143
7,9 14
ocen krytyków
Życie na podsłuchu
powrót do forum filmu Życie na podsłuchu

Dziś TVP2 21:35

ocenił(a) film na 9

Jak w temacie. Dziś (15.12.2011) TVP2 21:35. Mam zamiar zobaczyć. W końcu jakaś ludzka godzina.

ocenił(a) film na 9
LostDafidos

Widziałem i polecam. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.

ocenił(a) film na 9
szlagoner

popieram, właśnie skończyłem oglądać. Polecam z czystym sumieniem, rewelacja

ocenił(a) film na 9
QbVZebrzydowice

Podpisuję się pod tym. Film nader wybitny.

ocenił(a) film na 8
QbVZebrzydowice

Melduję towarzysze iż popieram wasze zdanie. Bardzo dobr film. Torba miała rację;) A tak na marginesie... Kiedyś trzeba było się postarać żeby pozyskać cenne informacje. Dzisiaj mamy twarzoksiążkę etc., ehhh świat schodzi na psy...;(

ocenił(a) film na 9
virginia woolf

Też właśnie zakończyłem seans. Film bardzo dobry. Miejscami piękna muzyka. Świetny klimat. Generalnie zapada w pamięć. Nic tylko polecić. No i zadać sobie pytanie - Co wy byście zrobili na ich miejscu?

ocenił(a) film na 9
LostDafidos

Jak wyżej klimat,ale przede wszystkim film jest interesujący i muzyka moim zdaniem była świetna,film w pełni zasługuje aby go potraktować górną granicą skali ocen filmweb.

ocenił(a) film na 8
Szozu

Też miałem przyjemność zobaczyć ten film po raz pierwszy. Jednym słowem mucha nie siada. Świetne aktorstwo, scenariusz. Ostatnia scena po prostu majestatyczna. Dowcip o o Honekerze i słoneczku też przedni.

Co mnie najbardziej zasmuciło po tym filmie, to ten żal do naszych pierwszych władz po 90'r, że nie udostępnili akt SB, jak to miało miejsce w Niemczech, Czechach. Nie zmarnowalibyśmy 30 lat na kłótnie, "kto komu za co". Naród byłby bardziej zżyty.. życie publiczne bardziej przejrzyste. Ktoś kiedyś mawiał "Prawda Cię Wyzwoli"... długo Polakom przyszło czekać. Pozdrawiam i serdecznie polecam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones