PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 506
ocen
7,8 10 1 108506
7,0 10
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

Pieniądze

ocenił(a) film na 9

Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodziło z tymi pieniędzmi w walizce i studentką, która oskarżyła
Davida o gwałt? Ona też była zamieszana w spisek? Pod koniec filmu jest scena jak
podrzucają jej pieniądze i pocztówke, o co chodzi?

piternet01

ta para do której trafiły pieniądze to jego ex w hiszpanii.
za wywiad gale dostał kasę, która trafiła do prawnika. ten dał ją kowbojowi, który musiał opuścić kraj, bo ujawniona taśma była dowodem na to, że dopuścił do samobójstwa, że był w zmowie. przy okazji dostarczył ją ex-żonie. kartka od studentki ma oczyścić go z pierwszego zarzutu jakoby ją zgwałcił, gdyż jak sama pisze "zrobiłaby wszystko". przesyłając te pozdrowienia z san francisco śmieje mu się w twarz (wywalili ja z uczelni, ale się odegrała). dzięki temu gale umiera tak jak chciał, wiedząc, że jego syn nie zapamięta go jako gwałciciela i mordercę. tak mi się wydaje :)

ocenił(a) film na 9
slaby_wielblad

myślę, że bardzo dobrze Ci się wydaje :)

ocenił(a) film na 8
slaby_wielblad

Tylko jak kowbojowi udało się przemycić przez granicę pół miliona dolarów. Oto jest pytanie.

obywatel_M

Może odkrył "lukę" gdzie była taka możliwość, jak odkryli wreszcie, że można wydać wyrok na niewinnego człowieka? Fantazjuję.

ocenił(a) film na 9
obywatel_M

Sam się tym zdziwiłem, bo ostatnio miałem straszne problemy z przewiezieniem takich pieniedzy ;)
Faktycznie podwójne oczyszczenie Gale'a odbyło się w ekspresowym tempie i też nie za pierwszym oglądaniem to zjarzyłem, film polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones