PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

Słabiutki thriller z Liamem Neesonem, Christiną Ricci i podróbą Keanu Reeves`a.

użytkownik usunięty
oscar_4

Potwierdzam , jak na taką obsadę wyszło słabo , bełkotliwie , niby moralizatorsko , a nielogicznie sprzedawana widzowi akcja , ciągnie się niczym wnętrzności rozjechanego jeżozwierza , co skutecznie marnuje potencjał klimatyczny ... w miarę fajne zdjęcią ratują to filmidło od nazwania go gniotem .

ocenił(a) film na 3

zgadzam sie w 100%, film zwyczajnie słabiutki.

ocenił(a) film na 10
oscar_4

Jak się czegoś nie rozumie, to się nie ocenia. Do niektórych produkcji trzeba dorosnąć ;)

ocenił(a) film na 7
Aerthevist

I tym powaznym stwierdzeniem warto zamknać ten niepoważny temat

ocenił(a) film na 3
Aerthevist

Chyba najczęściej przewijające się przez FW zdanie: "nie rozumiesz filmu, nie dojrzałeś do tego.." bla bla bla. To tak jak by mi ktoś mówił, że nie dojrzałem do czytania Paulo Coelho.

Film beznadziejny w mojej ocenie, głupota bohaterów była aż nie do zniesienia.

ocenił(a) film na 10
czechueee

A potrafisz to jakiś sensowniej uzasadnić równie dobrze można powiedzieć, ze jesteś idiotą i twój debilizm jest aż nie do zniesienia ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Aerthevist

szkoda czasu na dyskusję z osobami, które zaczynają rozmowę od obrażania.

ocenił(a) film na 10
czechueee

I szkoda czasu na rozmowę z osobami, które nie maja nic sensownego do powiedzenia poza "wymondrzaniem siem".

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Aerthevist

Jesteście dupki. Film jest nieco pogmatwany, ale obejrzałem do konca i zaryzykowałem że jutro wstane zaspany[dopiero co skończyłem].Hej!

oscar_4

gorszego gniota dawno nie widzialam, szkoda czasu i wydanych pieniedzy na produkcje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones