PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

żal.

ocenił(a) film na 6

piszecie, że nuda a średnia filmu bardzo wysoka?troche to wszystko na tym forum jest zakłamane teraz nie wiem czy mam się sugerować oceną czy komentarzami

użytkownik usunięty
binkusi

niczym się nie sugeruj, obejrz i sama sprawdź, nie rozumiem czasem ludzi... kierować się kimś... wiele razy, kiedy ludzie coś krytykowali mnie się podobało i na odwrót

ocenił(a) film na 6

sugerujesz sie ocena filmu kiedy oddanych glosow jest jedynie 70 ? gratuluje. Polowa z tych co oddala glos(zapewne 10/10) pewnie w ogole filmu nie ogladala.

ocenił(a) film na 7
binkusi

niczym się nie sugeruj. chcesz to obejrzyj, jak nie to nie trać na niego czasu. ja tak robię i już. sam decyduj, co zrobić. nie oglądałem jeszcze, ale opis filmu, o czym mniej więcej jest, wydaje mi się wart uwagi

ocenił(a) film na 6
kryslav

dzięki :) no racja pewnie większość nie oglądała filmu a daje 10. To już w ogóle zawyżanie niepotrzebne. NAjbardziej się kieruję opiniami ale tutaj opinie mają się nijak czasem do filmu.Zazwyczaj jednak nawet jak film ma niską ocenę obejrzę pomimo to, żeby sprawdzić czy było to warte

użytkownik usunięty
binkusi

ja nigdy nie kieruje się opinią innych i zawesze najlpeij na tym wychodze

ocenił(a) film na 7

Jak na holywoodzką produkcję jest to świetnie zrobiony film z porządnym scenariuszem i fajną obsadą. Ricci, Neeson, Long czego chcieć więcej. Polecam tym którzy interesują się tematem zycia po śmierci.

użytkownik usunięty
em82

SPOILER: ale przecież w tym filmie nie chodziło o życie po śmeirci;d;d;d To było jedno wielkie oszustwo ze strony tego Neesona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones