PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

Ja myślę, że kobieta żyła a facet z domu pogrzebowego jeździł do ludzi zaraz po wypadkach i wstrzykiwał ten środek o którym mowa w filmie... Mi film się osobiście podobał choć było kilka niepotrzebnych i niejasnych wątków.

ocenił(a) film na 8
Bulwa_Zaglady

UWAGA SPOILER
w 100% zgadzam się z Tobą. Facet był psycholem, który bawił się w Boga i decydował kto jego zdaniem zasługuje na życie. Anna żyła lecz uwierzyła w to że tak nie jest i zmarnowała swoją szansę na wydostanie się stamtąd ....

ocenił(a) film na 8
Bulwa_Zaglady

oczywiście,że żyła,jakby była duchem nie bałby się ,że zostawił klucze i ona może się wydostać,nie bałby się też wpuścić do niej narzeczonego itd.

użytkownik usunięty
Bulwa_Zaglady

żyła na 100 procent, mam wydanie dvd i jest tam wywiad z reżyserką, która wyraźnie tłumaczy dlaczego żyła

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się z wami. Jednego byłam pewna przez cały film, pan lekarz normalny nie był. Na początku myślałam, że ma urojenia i do wszystkich zmarłych tak rozmawia. Ale pewne szczegóły przekonały mnie, że facet ani nie ma daru rozmawiania ze zmarłymi, ani też, że to jego przewidzenia. Po pierwsze sam początek filmu, gdy przygląda się Annie przez okno, wygląda to jak by ją śledził i wybierał kolejną ofiarę. Za nic nie chciał też wpuścic narzeczonego do dziewczyny, który w dodatku był prawnikiem. Przestraszył się, gdy odwiedził go gliniarz, który niby miał odwiedzić brata (ale nie jestem co do tego przekonana, bo jego celem chyba była Anna). Dzieciakowi, który widział ją przez okno wmówił, że ma dar by młody nie rozpowiadał podejrzanych rzeczy na lewo i prawo. I ten zbiór ze zdjęciami "martwych" na ścianie. Bardzo zastanawiające. Poza tym nie uwarzacie, że to dziwne, że w takim dużym zakładzie pogrzebowym sam się wszystkim zajmował. Jednocześnie zajmował się sprawami papierkowymi, rozmawiał z księdzem, zajmował się ciałem i nawet dołek jej sam wykopał !!! Przecież do takich rzeczy bierzę się ekipę ludzi...

użytkownik usunięty
AnitaBlake

co do tych zdjęć to pani reżyser powiedziała, że jak zmarły ma otwarte oczy to znaczy, że był żywy, a jak zamknięte tlo, że byłmartwy

ocenił(a) film na 9

Szybka jesteś trinity ;) Ciekawy ten dodatek, muszę kiedys go zobaczyć, bo co dopiero jestem po seansie i też tak wnioskowałam, że facet jest jak hiena cmentarna...

użytkownik usunięty
AnitaBlake

a tam szybka, akurat sprawdzałam pocztę, którą mam cały czas włączoną:)

AnitaBlake

mnie przede wszystkim przekonała para na lustrze. To chyba było najbardziej oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones