PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

Mam prywatną negatywną skalę oceny filmu - czas po jakim zaczyna mnie bolec tyłek w kinie. 15 minut i zacząłem się kręcić na krześle. Myślałem, że to tylko dłuższe wprowadzenie . Po 45 minutach było to samo. po godzinie też. Aż do końca.
Może dla ludzi interesujących się wędrówką dusz, życiem po życiu jakieś wartości niesie ten film. Dla mnie była to zwyczajna nuda.
Miałem nadzieję, że polskie nazwisko pojawi się w świecie filmowym. robiące dobre filmy, z dobrą obsadą, a szczególnie dobrym scenariuszem. Zabrakło scenariusza.
4/10 to tyle ile mogę dać tym wypocinom. Zdaję sobie sprawę, że trudno zrobić film, że kosztuje wiele wyrzeczeń i starań, zabiera czas i pieniądze. Ale proponuję zawsze zaczynać od dobrego scenariusza.
Bue wim skąd ta ocena 9/10. Chyba dlatego, że zrobiłą go Polka. Innego powodu nie widzę.

InSides

Moze usiadles komus na kolanach i dlatego Cie boli tylek.

InSides

to teraz kup jeszcze raz bilet ale do zoo, i idź pooglądać pawiany te z czerwonym dupskiem moze one doradza ci cos na twoj problem z tylkiem.

ocenił(a) film na 9
InSides

e...e synek ty ten film naprawdę oglądałeś czy faktycznie klęczałeś na kolanach ? Przecież ten film trzyma tak w napięciu jak klej epoksydowy. Mnie się on bardzo podobał, a końcówka filmu prawidłowa - nie jakieś tam "hołiłód" :D

wolfen3_2

Skąd taka wysoka ocena ogólna skoro większość opinii jest negatywna hmm....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones