PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

przez co jest kilka istotnych, wedle mnie, nonsensów:

1) starsza babka leżąca na początku, przy jednej scenie mówi: "nie jesteś jeszcze gotowa". Nonsensem były by halucynacje, a starsza osoba wyglądała jakby naprawdę nie żyła.
2) "Umarła" bohaterka miała 3 dni na zrozumienie czegoś, jednak jeśli faktycznie żyje, to musiała by coś jeść, pić, oddawać mocz. W 3 dni i żadnych z tych czynności nie wykonała.
3) Odbicie w lustrze było przegięciem, normalnie wyglądała blado a w lustrze jak upiór. Dziwne to było.
4) Halucynacje były równie idiotyczne. Brak logicznego wyjaśnienia pokazania ich.
Znalazło by się jeszcze kilka innych takich zapytań, jednakże te w/w sceny dawały mi do zrozumienia że to fantastyka. Dla tego dla mnie 3/10.

ocenił(a) film na 3
Brave26

Sam se odpowiem, jesteś brave super mądry i zajebisty. Masz absolutną racje!!!!

ocenił(a) film na 9
Brave26

Słuchaj, chodzi o to, że oni wszyscy tam żyli, a on ich okłamywał, że nie żyją, przez co niektórzy, jak ta starsza babka mu uwierzyli. Ta babka żyła, ale on ją paraliżował (czymś podobnym do pawulonu) i ona myślała, że jest nieżywa jak i reszta. 2) Mylisz się, to wszystko jest możliwe, ona oddawała mocz, Nesson o tym przecież mówił. Nie wszystko było pokazane na filmie, ale człowiek długo może nie jeść. 3) Fakt 4)Halucynacje się robią po takich środkach, bo silnie działają na mózg.

ocenił(a) film na 7
marsjanla

tak wymordowal pol miasteczka... give yourself a break

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones