PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

1:33:50 w tej minucie umiera jej chłopak jadąc na cmentarz (biała para z ust) - reszta dzieje się już w jego wyobraźni.
Dziewczyna nie wyczuwała tętna - tego nie da się podważyć.

ocenił(a) film na 9
czaszka_2

nie jestem pewien ale ja to zinterpretowałem tak: on jadąc na cmentarz ginie w wypadku samochodowym, ona mniej więcej w podobnym czasie umiera w trumnie z braku powietrza. a ich spotkanie na cmentarzu jest spotkaniem juz tak jakby po śmierci. Ewentualnie spotykają się żywi na cmentarzu, a grabarz żeby zatrzeć ślady że ta dziewczyna żyje i pozbyć się też świadka robi to samo z nim co z jego dziewczyną wcześniej czyli wstrzykuje mu ten środek który powoduje brak wyczuwalnego tętna i bierze go do kostnicy gdzie później go zabija tym narzędziem co przypomina szpadę. (Może głupio brzmią te teorie, sam nie wiem do końca) Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
AlpH

Oboje są zaskoczeni swoją śmiercią (śmierć przyszła nagle) i myślą że żyją. I to co działo się w kostnicy to tylko iluzja
A ten mały chłopczyk to może to jakiś łącznik między żywymi a umarłymi ?

ocenił(a) film na 9
czaszka_2

Film nie wydawał mi się taki by przedstawiał jakieś nadprzyrodzone moce bohaterów, iluzje czy złudzenia. Chyba nie o to w nim chodziło dlatego Ja to odebrałem inaczej, ta dziewczyna wg mnie żyła, Dużo na to wskazywało w filmie. Wszystko się wydało gdy zobaczyła oddech na tym lustrze. Wg mnie ona żyła aż się nie udusiła w trumnie. Co do chłopczyka to myślę że nie, był poprostu chłopcem który interesował się pracą grabarza. W oknie zobaczył żywą dziewczynę gdy próbowała sie wydostać. Więc grabarz naściemniał mu że chłopiec ma dar widzenia zmarłych żeby się nie wydało że ona żyje. A z jej chłopaka zrobili wariata, że oszalał po śmierci swojej dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones