PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 317
ocen
6,4 10 1 19317
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

Wspaniały!

użytkownik usunięty

Dobry dramat psychologiczny musi spełniać 3 warunki: posiadać inteligenty, nie narzucający się, a jednocześnie nie nazbyt wymieszany i rozciągnięty scenariusz (chodzi o to, by przyciągnąć uwagę widza, by powoli, ale skutecznie poprowadzić go przez subtelną grę, która chyląc się ku końcowi, wydawać się będzie coraz bardziej oczywista i na coraz mniej pytań o nią będziemy w stanie odpowiedzieć z całą pewnością, do finału, a jeszcze lepiej -wcale), stworzyć klimat, który będzie się wyrywać spośród dobrze znanych nam jego definicji (przy zachowaniu zasady Hitchcock'a o nieznośnie rosnącym napięciu) i w końcu prezentować grę aktorską, nie szamotanie się przed kamerą, czy mimowolne karykaturowanie postaci. "After life" dla mnie spełnia te warunki, nawet jeśli nie jest to wybitny, to z całą pewnością powyżej przeciętnej, mocne 9/10.

ocenił(a) film na 3

Moim zdaniem brakuje mu każdej z wymienionych przez Ciebie rzeczy. Niegłupi pomysł, niestety strasznie słabo wykonany. 3/10 (a zastanawiałem się nad 2/10). Aż dziw bierze, że wytrzymałem 49 minut

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones