PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217517}

Żyj i stań się

Va, vis, et deviens
7,7 440
ocen
7,7 10 1 440
Żyj i stań się
powrót do forum filmu Żyj i stań się

i jak ludzie mają nie "kraść" z sieci ?? powiem tak ... choć to nie miejsce na to !!! ... gdyby nie filmy z sieci polscy kinomaniacy byli by najwiekszymi debilami na Świecie ... bo nie byli by w stanie obejrzeć 80% dobrych filmów ... bo wciąż jesteśmy karmieni "gównem" zza oceanu (są wyjątki w produkcjach rodem z USA - wiadomo) ... i co ?? jak w Polsce ma panować kultura i ma być wysoki poziom intelektualny kiedy w tak podstawowej kwesti jak kino nie jesteśmy edukowanie nawet na poziomie podstawowym ... ehhhhhhhhhhhhh !! i powiem że jeśli zaczną dawać wyroki za P2P i "kradzież z sieci to ... ukarani będą "więźniami polityczno - społecznymi" ... a ten film dla mnie od dziś symbolem tego że oficjalnie i legalnie w kraju wiele się nie da zdobyć i osiągnąć !!! pzdr.

emsie

A ja powiem tak: Nawet gdybym zaczął ściągać filmy, to i tak nie miałbym czasu nic oglądać, bo jestem tak zawalony szkołą, a wakacje trwają tylko dwa miesiące... Więc, po co mam ściągać?

Pozdro...

ocenił(a) film na 8
Nike

Emsie, o co ci chodzi? Film był kilka tygodni temu w Ale Kino. Jeśli weźmiemey pod uwagę, że jego premiera miała miejsce w 2005 roku, to należy uznać, że polscy widzowie sa rozpieszczani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones