PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110696}

Żyj jak glina, zgiń jak mężczyzna

Uomini si nasce poliziotti si muore
6,2 77
ocen
6,2 10 1 77
Żyj jak glina, zgiń jak mężczyzna
powrót do forum filmu Żyj jak glina, zgiń jak mężczyzna

2 policjantów którzy nie przestrzegają prawa. Dość tanie efekty specjalne. Dużo scen motocyklowych. Szybka akcja. Film momentami kiczowaty, ale zapewnia dużo śmiechu i dobrą rozrywkę.

ocenił(a) film na 10
marek222

Genialny film. Zdecydowanie mój ulubiony polizioteschi i jeden z najlepszych filmów Deodato (obok "The Last House on The Edge of The Park"). Śweitne sceny akcji, pościgów, błyskotliwe, polit-nie poprawne dialogi, trochę nagości, sympatyczni anty-bohaterowie (brzmi dziwnie ale to prawda) i ogóle super.

Gdyby Polacy oglądali takie filmy to może by kiedyś nakręcili coś podobnego. Niestety ilośc głosów na FW świadczy o tym, że większość Polaków nie ma pojęcia o takich białych krukach. Wielka szkoda.

ozzy_tom

A gdzie go obejrzałeś ? Bo ja bym chętnie sobie odświeżył. Tylko ta krew mnie irytowała, taki fachowiec od trupów jak Deodato odstawił taką lipę. ;)

ocenił(a) film na 10
marek222

Na stronie http://veehd.com można obejrzeć.

ozzy_tom

Dobra strona, choć niestety wymusza instalację wielu dodatków. Ale trudno, przebolałem żeby sobie odświeżyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones