PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349210}

007 Quantum of Solace

Quantum of Solace
6,7 163 580
ocen
6,7 10 1 163580
5,7 26
ocen krytyków
007 Quantum of Solace
powrót do forum filmu 007 Quantum of Solace

Tragedia.

ocenił(a) film na 6

Twórcy filmu zapomnieli(bądź raczej świadomie), że film z serii "James Bond" to nie tylko kino akcji, w którym musi się coś dziać, ale przede wszystkim kino akcji z elementami charakterystycznymi dla Bonda. Moze i czepiam sie o pierdoly, ale po obejrzeniu praktycznie wszystkich mozliwych filmów o Bondzie trudno jest obejrzec film, ktory przedstawia przygody Bonda, a sam Bond ulega niesłychanym zmianom. Mogli zostawic martini wstrzasniete nie mieszane, słynną sentencję "My name is Bond, James Bond", więcej scen Bonda z kobietami, a przede wszystkim wiecej akcji! Sam Daniel Craig źle nie grał, ale główny wątek tego filmu jest po prostu nudny, i sprawia ze film staje sie nieciekawy. Rowniez wiele naiwnych scen zniża ocenę tego filmu ,np. Bond wchodzi do teatru i jak gdyby nigdy nic kradnie garnitur, który na niego świetnie pasuje, i który znajduje sie w miejscu, ktorego nikt nie strzeze, lub Bond znajduje sie w biednej dzielnicy, gdzie napewno grasuje pełno złodziei i większość ludzi to bezdomni, ale co to za problem znależć otwarty samochód z kluczykami w stacyjce? Dla Bonda oczywiscie "no problemo!".
Moja ocena to 6/10, jeden z gorszych Bondów.

ocenił(a) film na 6
Bobey

Zapomnialem dodac, ze Bond jest silniejszy od Mariusza Pudzianowskiego! Tworcy przesadzili, to nie jest mozliwe, aby czlowiek tak ot. tak jedna reka pchnął motor z człowiekiem na nim, po czym motor wykonuje salto 360 stopni. Akcja z klamką też niczego sobie, Bond tak ot. tak łapiąć metalową klamkę wyrywa ją jak gdyby nigdy nic!

ocenił(a) film na 5
Bobey

Pamiętam tę akcję z klamką, ale nie pamiętam dokładnie co to za scena była, mógłbyś mi przypomnieć? :)

ocenił(a) film na 6
masms

Hej, niestety film oglądałem siedem lat temu więc nie pamiętam nawet o czym on był :)
pozdrawiam!

masms

Wyrwał klamkę od kabiny w wc, w której leżał pobity gość, któremu wcześniej Bond zabrał słuchaweczkę. Klamka na wytrzymałą nie wyglądała, ale JB złamał ją jak dajmy na to normalny człowiek łamie zapałkę.

ocenił(a) film na 5
Binek7

Faktycznie, znalazłem ten fragment, dzięki :D Trzeba by wziąć jakąś klamkę i sobie tak spróbować :d

Bobey

Twój post to tragedia. Na pewno nie widziałeś innych Bondów, skoro sceny przez siebie opisałeś nazywasz naiwnymi. Obejrzyj Moonraker'a, Thunderball czy Diamenty są wieczne. O gniocie pt. Śmierć Nadejdzie Jutro nie wspomnę. To są dopiero kaszany. Quantum jest spoko, jeśli ogląda się go zaraz po CR.

ocenił(a) film na 2
Kamilla_mak

Thunderball to gniot? Skończ waść, wstydu oszczędź (a najlepiej się utop, wpierw skasuj multikonta i poderżnij sobie żyły)

Quantum to największy gniot w kinematografii, który powinien pójść na dno razem z tym pseduo-reżyserem i scenarzystą. Tych debili, odpowiadających za upadek Bonda również fajnie byłoby zobaczyć w wielkim pojemniku, z rzadkim gównem oczywiście.
A Danylo pomylił się z powołaniem.Co prawda, powinien grać jako agent ale z NKWD

PeSsik
Które to już konto? Naliczyłem się do tej pory trzech. (a może to twoja siostra bliźniaczka...?)
Żegnam Karino, Kamilo, Marigold itp.

SzalonyGoblin

Swoje konta policz, pajacu, trollu ze śpikiem pod nosem.

Tak, Thunderball to gniot. A Quantum to dobry film, szczególnie jeśli ogląda się go jako całość ze znakomitym CR.

A w pojemniku z rzadkim gównem nie powinien się znaleźć nikt inny jak tylko TY. Utop się w nim i nie wracaj, tępy lamusie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones