PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

7/10

ocenił(a) film na 7

Fabuła powtarzalna, schemat goni schemat - mam wrażenie że już to gdzieś widziałem. Albo autorzy zapożyczyli garść schematów z innych filmów i bajek które oglądałem. Chociażby seria Król Skorpion czy inne. Płytka fabuła (wręcz banalna) - czemu zawsze chodzi o kobietę, w filmie albo ktoś jest dobry albo zły - nie podoba mi się to - każda postać jest zaszufladkowana. No i oczywiście jeden człowiek ratuje cały świat - norma...
A najbardziej rozwalił mnie motyw "musimy wypełnić swoje PRZEZNACZENIE blabalablblabalbalba", "przepowiednia mówi że BLABLABLABLBLABLA"... Litości !!!!!

Na plus zdjęcia, muzyka, po części efekty no i tematyka.

Da się obejrzeć. ;)

A na to moje narzekanie nie patrzcie - dużo Kieślowskiego ostatnio oglądałem i może za dużo wymagam od Hollywoodzkiego kina. A to kino w sam raz na nudny wieczór. Jest i walka i miłość, zdrada i przyjaźń. Dla każdego coś miłego.

ocenił(a) film na 7
Eagle_

Ocena może i zawyżona ale wynika z mojego podejścia do tego filmu - wiedziałem, że nie jest on zbyt ambitny i tak go oceniam - swoją rolę rozrywkową spełnił.

///Psiakrew, nie mogę edytować poprzedniego posta,. wybaczcie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones