PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Arcydzieło!!!

ocenił(a) film na 1

Ten film to po prostu arcydzieło! Film ten przejdzie za 10 lat do klasyki gatunku! Świetna muzyka, świetne aktorstwo i zdjęcia. Najlepszy film Rolanda Emmericha, i najlepszy wśród filmów opowiadający historię naszej planety! Warto cofnąć się w te czasy. Szkoda że został pominięty w ubieganiu sie o oskary, mógłby być wielkim wydażeniem na gali rozdania oscarów. Polecam! 10/10

Tomisweet23

Marna prowokacja. Sprawdziłem Cię i oceniłeś zaledwie 8 filmów i każdemu z nich dałeś po jednej gwiazdce, nawet 10.000 BC.

Jendkak gdybyś tak rzeczywiście uważał, a nie umiał liczyć gwiazdek, napisałbym Ci, że w tym filmie wiało nudą na 10.000 km. Po prostu nie mogłem doczekać się końca, a jak już doniego dotrwałem, to zacząłem żałować, iż wogóle go włączyłem.
Historia infantylna, zwłaszcza końcówka rozbraja. Przyznałem mu ocenę 2/10, a dostał odemnie te 2 gwiazdki tylko ze względu na w miarę ciekawe efekty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
bennyblanco

Moze on odworotnie odczytal skale mzoe dla niego 1 to ardzydzielo a filmu jescze nie widzialem

Tomisweet23

To raczej nie jest prowokacja. Ja też dałem filmowi 10/10 bo bardzo bardzo mi się podoba.

Corleone_94

Dopiero zobaczyłem że on dał temu filmowi 1/10. A więc to była prowokacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones