PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 857
ocen
6,0 10 1 38857
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Film bardzo mi się podobał daje MAX fabuła super więź tej starszej wioski z wojownikiem i
Evolet była świetna (zimno wojownikowi zimno babce). Gdy Evolet "prawie" umarła gdy nie
było mowy o racjonalnym zakończeniu łzy same pchały się do oczu... Gdy jednak wstała
bardzo się ucieszyłem :) Film super każdy powinien go zobaczyć.

użytkownik usunięty

Zwłaszcza te mamuty które budowały piramidę.

ocenił(a) film na 4

Kur.de, jak przeczytałem te odpowiedź to spadłem z krzesła xD LOL

ocenił(a) film na 9
Dark_Crow

Mnie film bardzo się podobał :) . Świetna scena z tygrysem szablo zębnym ;) .

ocenił(a) film na 4

Przecież ten film jest idiotyczny. Zero logiki, fabuła głupia i naiwna a do tego masa błędów. Można obejrzeć raz i zapomnieć jak najszybciej.

ocenił(a) film na 4
nostradamek

No film inteligentny nie jest. Typowy gniot budowany pod danikenowskie teorie paleoastronautyczne. Główni bohaterowie to, ledwo co umorusane, pięknisie o perlistych, równych ząbkach. Jak na 10 tys lat przed Chrystusem musieli mieć niezłego stomatologa. Nie ma co. A do tego mamuty na pustyni... To byłoby możliwe, ale póki co, tylko w głowach szych z Choliłódu. Moja ocena wynika z z niezłych zdjęć, nie najgorszych efektów i ciekawego, aczkolwiek spartolonego pomysłu. Tak jest zawsze jak za science fiction biorą się amerykanie. Chodzi o pompatyczność (niczym na występie Inowrocławskiej Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej), zjawiskowość i kupę bzdurnych ale efektownych pomysłów.

ocenił(a) film na 4
Dark_Crow

Pomijając te wszystkie zwierzęta których okresy życia trochę im się popieprzyły mnie najbardziej rozwalił świetny makijarz naszej pięknej prehistorycznej kobitki i równo przystrzyżone bródki wojowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones