PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Co za porażający brak realizmu!

Ach, zaraz, zapomniałem... przecież to TYLKO FILM. W dodatku całkiem solidne popcornowe widowisko. Moja ocena - 7/10.

ocenił(a) film na 4
El_Orrance

a co mieliby gadać po indoeuropejsku? ciekawe jacy aktorzy by w tym zagrali chyba musieli by ich ściągać z przed 10000 lat

ocenił(a) film na 3
juzick

pomijając język, film miał tyle niedociągnięć, że miałam ochotę go wyłączyć.. zero realizmu

ocenił(a) film na 5
daria_buziak_92

Zero realizmu Pani powiada ??? Dla mnie jedyną nie realną rzeczą było "wskrzeszenie" zabitej Evolet. Wszystko inne mogło by się zdarzyć, choć między różnymi epizodami w filmie występują różne odstępy czasowe. No ale nigdzie nie jest powiedziane, że 10.000 BC to pozycja historyczna. Nawet nie wolno tak uważać. Dziś oglądałem ten film po raz pierwszy z bratem i kolegą, i w pewnym momencie pouczyłem brata, żeby nie traktował tego filmu jako dokumentalnego obrazu prehistorii.

10.000 BC to przygodówka, a co więcej bardzo solidna. Reżyser ukazał bardzo ciekawy i oryginalny temat- PREHISTORIĘ, której nie widziałem dotąd w innych filmach.

Oceniłem go 9/10, ponieważ film ma:
-bardzo ciekawą fabułę
-fajne efekty (np. polowanie na początku filmu)
-piękne widoki (cieszą oko)
-i jak już mówiłem, bardzo oryginalny temat, czyli prehistorię. Liczę, że jeszcze wyjdą filmy o podobnej tematyce :]

Wiem, że nie wszyscy będą się zgadzać z tym co napisałem, no ale wiecie... to jest wyłącznie moje zdanie :)

pozdrawiam Maciek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones