PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Myślałem, że to własnie ten, ale okazuje się, że nie. Opowiadał historię prehistorycznego pra-człowieka, który wędrował po Afryce, sypiał na drzewach, być może próbował rozpalać ogień (nie pamiętam), chodził w pozycji stojąc, ale wciąż miał ciało mocno zarośnięte, prawie nic nie mówił, tylko wydawał dziwne odgłosy, na końcu filmu zdaje się trafił nad ocean. To sporo wskazówek i myslę, że ktoś bez problemu rozkmini o który to film mi chodzi. Kiedyś leciał w TV, podobał mi się bardzo i chętnie zobaczę go ponownie. W powiązanych tytułach do tego filmu go nie ma, a na google nie mogę jakoś znaleźć ;/ Pamiętam, że film był już dość stary
A co do tego filmu Emmericha, to nazwisko reżysera trochę zniechęca (tym bardziej z dość niską oceną), miał filmy całkiem niezłe jak Dzień niepodległości, Pojutrze czy Stargate, ale chyba jeszcze częściej wpadki takie jak 2012 :] Może się skłonię dla własnego przekonania :]

aqu32

ok, już znalazłem, chodziło o film "Brakujące ogniwo",
http://www.filmweb.pl/film/Brakuj%C4%85ce+ogniwo-1988-38647
Pytanie czy znajdę go gdzieś teraz w sieci :] Widzę jakieś pojedyncze torrenty, może coś z tego będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones