PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Miły i łatwy. Oglądałam go o 3 w nocy, nie zasnęłam więc to już jest faktem, że coś w sobie miał.. Nie męczyłam się za bardzo, więc też nie trzeba dużo nad nim myśleć. Ciekawy pomysł jeśli chodzi o budowanie piramid. Coś czego się nie spodziewałam. Sam pomysł ożywienia dziewczyny pod koniec filmu grubo przesadzony ale reszta przyjemna dla oka.. Daje 7. Nie oczekiwałam fajerwerków, nic o tym filmie nie wiedziałam zasiadając do niego także nie mogłam eis zawieść. Miły i zadowalający..

ocenił(a) film na 9
kamila_sz25

Film zgadzam się łatwy i przyjemny ;) ale co do ożywienia to chyba nic dziwnego przecież ten film to niby legenda gdzie tam natura z ludźmi współżyła. Polecam każdemu ;)

ocenił(a) film na 1
pawel816

A Ja proponuję wam obu wyjść i się przewietrzyć a potem znowu wyjśc i się przewietrzyć, wrócie kiedy się przeewietrzycie.

ocenił(a) film na 10
kamila_sz25

Uważam że film jest naprawdę dobry i podnoszący na duchu. Według mnie nie jest przesłodzony (a takie opinie slyszałam) a Evolet jest zagrana po prostu świetnie. Naprawdę warty obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones