PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 868
ocen
6,0 10 1 38868
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Uwaga SZMIRA!

użytkownik usunięty

W życiu nie widziałem tak bezsensownie zmarnowanych pieniędzy, jedyny przypadek w jakim miało by to jakieś uzasadnienie to gdyby film powstał na potrzeby jakiejś większej wypożyczalni kaset Video i stał na półce z napisem 'nieudane podróbki kina klasy B'. Wszystko począwszy od gry aktorskiej poprzez efekty,fabułe, wszelkiej maści niedorzeczności na napisach końcowych kończąc jest do kitu. Nie znalazłem nic w tym filmie za co można by przyznac note 1/10, apeluje więc do twórców portalu o stworzenie noty 0 zarezerwowanej dla przypadków totalnej kaszany jak ten o to projekt...

ocenił(a) film na 10

no muszę się zgodzić, że źródło jest większym syfem od tego 10,000 B.C., które mimo wszystko zasługuje maksymalnie na głos 3/10. Słabizna.

majkel137

Dno, wytrzymalam z 40 minut, choc juz po 10 bylo wszystko jasne..
Nie rozumiem po co ludzie traca czas na ogladanie takich gniotow, tylko dla efektow specjalnych? Ani to mądre, ani smiesznie , ani nawet po prostu "fajne", jest tyle swietnych filmow do obejrzenia po co zajmowac sie takim scierwem?

Xiao_Mei

Aha, zeby bylo jasne, pisalam o "10.000 BC", a nie o Zródle", ktore swoja drogą latwym filmem rzeczywiscie nie jest... i cale szczescie.

ocenił(a) film na 6
majkel137

a sam dales 10.BRAWO

Nie wiem skąd te noty. Film nie jest filmem historycznym, dlatego wszystko to oglądałem z pewnym przymrużeniem oka. Już nawet nie chodzi mi o efekty sepcjalne bo równie dobre widziałem w skośnookim Kung Fu Szał dla przykładu ;p Ogólnie historia mi się bardzo podobała. Wątek z budową piramid śmiesznie rozwiązany :) Byłem sceptycznie nastawiony do filmu przed oglądaniem, lecz się miło zaskoczyłem.

7/10

ocenił(a) film na 1

"apeluje więc do twórców portalu o stworzenie noty 0 zarezerwowanej dla przypadków totalnej kaszany jak ten o to projekt"


przyłączam się do powyższego apelu. również chciałem dać zero, ale niestety musiałem dać aż 1

danro8

GNIOT!!!!! Nie polecam. Pozrazka... Mamuty do zooo..

ocenił(a) film na 10

Świetne kino warte zobaczenia...w tej kategorii 9/10!!! A Szmiry to Ty chyba nie widziałeś!

użytkownik usunięty
karczewski7

..w kategorii kino familijne <approved for special audience only> ;)

ocenił(a) film na 5

"Nie znalazłem nic w tym filmie za co można by przyznac note 1/10,"

czyli jestes debilem albo malo widziales filmow w zyciu.

Ten tekst z podrobką kina klasy B sugeruje opcje A.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones