PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Główny bohater, młody jaskiniowiec, zakochuje w rówieśnice. Pokazuje jej gwiazdkę na niebie i daje piękne przemówienie. Po paru latach, gdy już dojrzewa, bierze ją za swoją kobietę itd., na jego plemię napadają źli ludzie, porywają mu kobietę. Goni ich, odbija ją, traci i tak w kółko.

Hmm... Nie wiem, jak Roland, ale ja tam wątpię, by jaskiniowy rozumiał takie pojęcia jak serce i gwiazda na niebie. Że w ogóle wie, że ma takie coś jak serce, i że ten narząd ma takiego abstrakcyjne znaczenie jak miłość. A ten świecący punkt na niebie nie jest raczej duchem jego matki.

Tak, podchodziłem do tego filmu jak do gniota, szukałem jakieś monstrualnej bzdury. Dredy, perfekcyjny angielski czy umiejętność opatrzenia rany ciętej przez głównego bohatera (szkoda, że jeszcze nie wytrzasnął jakiegoś alkoholu) mi nie wystarczyły.:) Oprócz tego przerośnięte strusie w lesie (las! Tu wszystkie strefy klimatyczne żyją obok siebie! Prawie jak The Sims: Wakacje), misiowate mamuty i ogólna mizerność filmu.


3/10.

ocenił(a) film na 3
_Garret_Reza_

Jaskiniowiec*...

ocenił(a) film na 3
_Garret_Reza_

dziwne, ze nikt z was nie wspomnial o mamutach ciagnacych bloki na piramidy, to dopiero kretynstwo

co do milosci akurat jaskiniowcy ( bledne okreslenie bo jaskiniowcy to ludzie paleolitu a ci z filmu wygladali na mezolitycznych ) znali takie uczucie, juz neandertalczycy wykazywali uczuciami wobec innych czlonkow grupy wiec homo sapiens sapiens tym bardziej mogli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones