PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262223}

10.000 B.C.

10,000 BC
6,0 38 863
oceny
6,0 10 1 38863
5,0 3
oceny krytyków
10.000 B.C.
powrót do forum filmu 10.000 B.C.

Film oglądałem dość dawno i dlatego wczoraj sobie go raz jeszcze obejrzałem i muszę stwierdzić, że film to jedna wielka zrzynka z Apocalypto i 300.
Główny bohater wyrusza w pogoń za swoją lasencją.. w Apocalypto główny bohater ucieka do lasencji czyli film to jedna wielka pogoń za miłością(?)( no poza ratowaniem du.y). Przez cały film wędruje, spotyka coraz to nowe zwierzęta, poznaje obce kultury.. to już było w Apocalypto.. ale jakby tego było mało reżyser zgapił(poza narracją w identycznym styl jak w filmie Zacka Snydera) z 300 motyw zjednoczenia się kilku plemion by pokonać silniejszego wroga (nie byłoby to dziwne gdyby nie fakt, że i tam, i tam rządzi ktoś w rodzaju boga(!))..Dziwne tylko, że ten cały D'leh nie zginął jak Leonidas (bo włócznią też w "boga" rzucił).. podobieństw jest dużo, że mógłbym się jeszcze bardziej rozpisać ale szkoda mi czasu na tego gniota...
Jak widzicie jakieś sceny żywcem wyjęte z innych(bądź tych co podałem) filmów to proszę pisać ;)

PS pisane na szybko więc wybaczcie mi literówki jakie na pewno tu się znalazły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones