PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 110
ocen
5,3 10 1 86110
3,1 11
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

ja uwielbiam Willa Smitha !!!! Jadena również . jeszcze poczekajcie pare lat a talent Jadena się ukaże i wszyscy się zjaracie !! on świetnie gra, bez żadnego stresu , a to że jego tato jest aktorem to chyba dobrze , bo może mu dawać rady dotyczące jak ma grać itp.
Dużo osób ich nie lubi bo moją ciemniejszą karnacje , ja tego nie rozumiem !!! przecież to nie ich wina, pochodzą z takiej rodziny mają taki kolor skóry i wgl . a to że często można ich spotkać w filmach to tylko pokazuje że kolor skóry nie ma nic do dobrej gry .oni dobrze grają a tak wgl to Jaden sam chciał zosatać aktorem jak jego ojciec a nie że ktoś za niego decydował ,a to że jego rodzice załatwili mu pierwszą role to tylko dali mu lepszy start w show biznesie i myśle że każdy by tak chciał . a czemu nikt np. tej Willow się nie czepia ?! to więc zostawcie ich w spokoju . co oni wam zrobili !!!

werunia23

A ty kim jesteś, wróżką?
Ja lubię Willa Smitha, to jeden z moich ulubionych aktorów. Ale jego syna już nie. Gdy widzę ten jego debilny wyraz twarzy to od razu przęłączam kanał.

dirt16

może i jestem .;p

werunia23

No coś słaba wróżka z Ciebie. Minęły 3 lata a Jaden Smith nie zagrał w ŻADNYM nowym filmie. Przykro mi, jego talent się nie ukazał, a my się nie zjaramy.

ocenił(a) film na 1
dirt16

Też uwielbiam Will-a :) Syn, jednak niech pozostanie lepiej przy śpiewaniu :p

Do werunia23.

1. Talent nie jest do wyuczenia, albo się go ma albo nie.
2. Kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy.

Atena_3

2.wiem, ale nie wiem czy czytałaś ale dużo ludzi ich wyzywa właśnie przez kolor skóry .
1.może i nie jest , ale ja uważam że trzeba go szlifować , bo nawet jak się go ma to po jakimś czasie może zaniknąć. ale dzięki za twoją opinie i że nie jesteś poje pi hejterem .;)

Atena_3

Dokładnie oglądając jego syna na ekranie mam wrażenie że to Will i coś bardzo złego mu się stało w bardzo tragicznych okolicznościach ;)

ocenił(a) film na 4
dirt16

Tępaku Ty !!!

werunia23

Bo ludzie nie patrzą na niego pod względem aktorstwa tylko pod tym względem, że zadaje się z Bieberem... wiec wiadomo...
Ja bardzo lubię Willa co do jego syna, jak narazie uważam, że nie gra tragicznie, potencjał ma. ;)

Robaczek_12

dzięki , ja też. dużo ludzi jak wyrażam swoją opinie to od razu że jest murzynem że zadaje sie z bieberem że ma sławnego tate i mnie besztają. ale tak szczerze co to ma do rzeczy ?
po pierwsze przyjaźni się z Justinem bo tak, a nie dla kasy . a to że jego tato jest sławny to tylko może mu ułatwić sytuację zostać aktorem,jest początkujący ale dobrze mu idzie, i ze śpiewem i z tańcem i z aktorstwem.
http://kobieta.wp.pl/martykul.html?kat=26399&wid=15692544&ticaid=110c01 tylko

werunia23

Jeszcze nie widziałam takiego przypadku, żeby dziecko sławnego aktora/aktorki (szczególnie za granicą) nie szło w ślady rodzica... jak dla mnie to jest normalna kolej rzeczy a w tym przypadku to nawet dobrze, bo dzieciak ma talent ; )

Robaczek_12

no właśnie ! zgadzam się z tobą !

werunia23

Młody Smith wyrasta na świetnego aktora, bardzo dobrze zagrał w After Earth

elizabethwesolowska

no właśnie . a wiele osób już od razu jak słyszą Smith ale Jaden nie Will to że ja go nie lubie bo jest sławny dzięki rodzicom. bez przesady , i tak by był sławny nomoże nie tak jak teraz ale i tak by był . mam koleżanke która go obraża bo ma sławnych rodziców , i go wyzywa , a może mnie to boli bo ja go ubustwiam ? żal dla niej .

elizabethwesolowska

Jeśli dla ciebie "Shyamalan" i "granie dobrze" chodzą dla ciebie w parze, to ja nie mam pytań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones