PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 062
oceny
5,3 10 1 86062
3,1 11
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

Dawno nie widziałem tak słabego i nudnego filmu. Wiele scen i sytuacji, to po prostu obraza oglądającego. Jak kilka innych osób w połowie po prostu przysnąłem z nudów, no ale w końcu dałem temu tworowi filmowemu szansę i niestety dotrwałem niemal do końca.
Jedynie wizualnie nieźle, ale za to już szczeniak totalnie irytujący, a już w scenach, gdy wrzeszczy "live me alone" to robią z tej postaci kompletnego idiotę.
No, ok, to niby ma być kino familijne, ale po pierwsze, jeśli tak, to jednak pewne sceny są zbyt drastycznie pokazane, jeśli to ma być dla dzieci.
Po drugie, to wbrew temu, co się niektórym wydaje, dzieci nie są debilami, tylko bardzo młodymi ludźmi, którzy wcale nie są głupsi od dorosłych (często są mądrzejsze!), jedynie mają mniejszą wiedzę. Jednak to nie oznacza, że można je karmić treściami po prostu tak głupimi, tak jak ten film.
Gdybym to "coś" rzeczywiście obejrzał z jakimś dzieckiem, to pewnie byłbym w żenującej sytuacji. Bo na pytania, które niewątpliwie by się pojawiły, jako, że nigdy nie okłamuję dzieci, musiałbym zgodnie z prawdą wytłumaczyć, że dorośli czasem chcąc zrobić film, robią po prostu kupę.

ocenił(a) film na 2
pazurrr1501

Popieram
Po obejrzeniu pozostał niesmak ...

ocenił(a) film na 2
pazurrr1501

Ja obejrzałem na własne ryzyko. No i co ? ... no i gówno a nie film sf

ocenił(a) film na 6
pazurrr1501

O, a tu już nie tworzysz oddzielnego gatunku, żeby zapytać "a ile znacie filmów równie dobrych w tym gatunku?".
Riddick, przypomnę, nie obraża oglądającego, jeśli Ty nim jesteś. Występowanie nielogiczności jest dla Ciebie kwestią "pozwolenia" uzależnionego od gatunku/podgatunku.

Jeśli dzieci nie są mądrzejsze od dorosłych, to mogą nie być od dorosłych głupsze, ale pozostawać niezbyt mądre. Bez obrazy. Popełniasz tak szkolne błędy, że robiąc film dla Ciebie raczej bym się nie przejmował nielogicznościami. Nie dziwi, że podobnie Twoją grupę znawców ktoś wziął za target i zrobił "1000 lat po Ziemi".

Wypowiedź o robieniu kupy obraża inteligencję. Sprowadza dyskusję o kinie do nieadekwatnych, ale wyrazistych (mówimy: prostackich, wulgarnych) obrazów defekacji. :) Znów Twoja kultura, spod znaku pisania o kupie, gwizdania i buczenia, popełniania błędów logicznych i merytorycznych, okazuje się być dla mnie centrum ignorancji. Jak to się ludzie mogą zabawnie różnić.

ocenił(a) film na 2
hyrkan

Ostrzeżenie - nie karmcie trolla! :)

ocenił(a) film na 6
pazurrr1501

Bardzo ładnie. Czyli merytoryczne wypowiedzi to brak kultury i trolling, a wyzwiska z Twojej strony (doszło kolejne, jak widzę), gwizdanie, błędy logiczne, buczenie i porównywanie filmu z kupą to pokaz kultury? :)

Zapewne nie jest trollingiem to, że próbujesz mnie wyprowadzić z równowagi tylko dlatego, że nie jesteś w stanie nawiązać merytorycznej dyskusji o filmach? To jest świadectwo Twojej niebywałej inteligencji czy może rzetelnego kształcenia?

użytkownik usunięty
pazurrr1501

Faktycznie, jest to słaby film. Szkoda, że generalnie fajna koncepcja - Ziemia 1000 lat po apokalipsie została pokazana jako jakaś zwyczajna dżungla z paroma przerośniętymi dzisiaj znanymi zwierzętami. Słabe efekty, dłużyzny, nużyzny. Zaprzepaszczony potencjał na dobry film. Szkoda, nadziałem się na zachęcający trailer i umierałem z nudów w kinie. Dowodem na to jaka to słabizna jest fakt, że tak szybko po premierze w kinie emituje go Puls.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones