PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106214}

101 Dalmatyńczyków

One Hundred and One Dalmatians
7,4 83 677
ocen
7,4 10 1 83677
7,0 10
ocen krytyków
101 Dalmatyńczyków
powrót do forum filmu 101 Dalmatyńczyków

Wpisujcie najlepsze filmy z psami, jakie zapamiętaliście i te, które najbardziej lubicie. A to te które znam:
-,,101 Dalmatyńczyków"
-,,Zakochany Kundel"
-,,Wszystkie Psy idą do Nieba"
-,,Oliver i Spółka"(choć głównym bohaterem jest mały kotek)
-,,Balto"
-,,Lis i Pies"
-,,Lassie"
-,,Bethoven"
-,,Biały Kieł"
-,,Zew krwi"
no serial ,,Przygody psa Cywila"

ocenił(a) film na 7
barszym53

Najbardziej lubiłem "Powrót Lassie" (wersję z lat 40.) i "Zakochanego kundla", poza tym oczywiście krótkometrażówki z psem Pluto. Choć "101 dalmatyńczyków" czy "Beethoven" też są fajne.

barszym53

http://www.filmweb.pl/film/Pies+imieniem+Duke-2012-646072 polecam dla tych co sobie lubią poryczeć. Wzruszająca historia, ponoć autentyczna. Osobiście film bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
barszym53

Dorzucę jeszcze kilka filmów/seriali anime:
Ginga Nagareboshi Gin
Tibet Inu Monogatari
Ginga Densetsu Weed
Massugu ni Ikou

barszym53

Do listy dorzucam "Bingo" - mój ukochany film z dzieciństwa :)

barszym53

Witam, mam pytanie czy zna ktoś tytuł filmu o takim psie, w którym były jakieś walki psów, a jeden gościu do walki wystawiał pawiana? Nie pamiętam do końca, bo ogladałem go ładnych kilka lat temu. Wiem, że jednego z psów w tym filmie zaatakował tez jeżozwierz i pies zdechł. Czekam na pomoc i z góry dzięki

barszym53

"Mój przyjaciel Hachiko" i "Marley i ja " - obydwa filmy bardzo piękne i wzruszające

ocenił(a) film na 8
barszym53

4 pancerni i pies :P

ocenił(a) film na 8
Atrament3

Oraz Mój przyjaciel Hachiko.

barszym53

Hej wszystkim! Szukam filmu, czytałam Wasze opisy i mam nadzieje, ze mi pomozecie! Film był o dużym psie (chyba czarnym) i o rodzinie, pozniej ten pies chyba sie wsciekł i lezał pod podłoga. Film chyba trailer-dramat lub horror. Macie pomysły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones