PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326687}

12:08 na wschód od Bukaresztu

A fost sau n-a fost?
6,9 1 289
ocen
6,9 10 1 1289
7,6 7
ocen krytyków
12:08 na wschód od Bukaresztu
powrót do forum filmu 12:08 na wschód od Bukaresztu

mam pytanie.. ponieważ właśnie wróciłam ze "wspaniałego" kina Malta w Poznaniu, w którym filmy urywają się co 15 minut i nie wiem.. czy jako ostatnia zadzwoniła kobieta mówiąca o śmierci syna czy może dzwonił ktoś jeszcze? zaraz po jej telefonie w czasie seansu zrobił się biały ekran a potem było już zakończenie programu telewizyjnego.. :-( gdyby jeszcze ktoś mi wyjaśnił jaka była reakcja poszczególnych osób na jej telefon, byłabym bardzo wdzięczna..

co za życie... - żeby wrócic z kina i nie wiedziec co sie obejrzało :-(((

ocenił(a) film na 8
performance

Napisów poszukaj, warto całe przeczytać jak leci, bo po kobiecie jest jeszcze telefon i to ważny dość dla wymowy całego filmu. Współczuję kina, mnie się na szczęście udało całe oglądnąć :)

Slayer

wcale nie, ta kobieta była ostatnia, opowiedziała o śmierci syna i o tym, że właściwie dzwoni po to żeby powiedzieć prowadzącemu że własnie śnieg pada na dworze i życzyć wesolych świąt. Po tym nastąpiła chwila konsternacji w studiu, i skończyli program

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones