PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133588}

13. dzielnica

Banlieue 13
7,1 167 022
oceny
7,1 10 1 167022
4,9 8
ocen krytyków
13. dzielnica
powrót do forum filmu 13. dzielnica

Słabizna

użytkownik usunięty

I argumentowanie przeciwnej tezy tym że to jest kino akcji tu nie ma większego znaczenia
nic nie zmienia bo to dalej jest słabe -.-

to dlaczego dałeś 5?

użytkownik usunięty
kamik0

bo taka jest moja ocena ? -,-

słaby to 3, tak to już bywa

użytkownik usunięty
kamik0

bo tak wymyślili administratorzy fw jak zaczynali?

może po prostu to że rozszerzasz sobie skalę ocen dla filmów poniżej jako takiej średniej świadczy o tym że najnormalniej lubisz oglądać słabe filmy, zwracam honor i dalej już nie wnikam :)

ocenił(a) film na 9

Dziwi mnie, jak można powiedzieć o tym filmie słaby
a do tego dać ocenę 5/10 (średni)...
zastanów się ;]

użytkownik usunięty
DaroNH

może dla was ocena 5 to średni, nie wiem, nie obchodzi mnie to. dla mnie dobry film przy którym nie straciłem czasu to od 7 w górę wszystko co poniżej jest słabe i tyle, w różnym stopniu ale wciąż słabe :)

ocenił(a) film na 9

No ok, ale jak patrzysz na skale filmwebu to piszę średni, słaby itp. Każdy oczywiście ma swój gust, ale nie rozumiem jak ten film może się nie podobać ;]

użytkownik usunięty
DaroNH

to jest tylko taka podglądowa skala, liczą się gwiazdki, ich opisy to tylko dodatek ;]

ocenił(a) film na 8

A mogę spytać dlaczego uważasz, że film słaby?

użytkownik usunięty
Sylwina_3

Oczywiście, film jest słaby bo bohaterowie to nie są aktorzy tylko zawodowi "leparkourowcy" więc zagrali tragicznie. Całą ta fabułą jest tak niemożliwa że aż irytująca.

ocenił(a) film na 5

A kogo to obchodzi jak fajnie się po buźkach klepią? ; )
No ale ciężko dać więcej jak 5, skoro w tym filmie niewiele poza tym nie ma...

Równie dobrze można narzekać, ze horror przestraszył lub komedia rozbawiła.

ocenił(a) film na 10

Wracaj do wyścigów ślimaków :P

ocenił(a) film na 8

Tylko, że w tamtych latach było to niewątpliwie coś nowego. W latach 90-tych kino akcji opierało się na mięśniakach np Stalone, Schwarzeneger, Seagal, Van Damme i nie tylko, a fabuły filmów z tymi aktorami były równie marne. Tu chociaż można podziwiać sceny walk.

ocenił(a) film na 10

to był słaby film? XD proszę Cię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones