PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1447}

15 minut

15 Minutes
6,5 13 223
oceny
6,5 10 1 13223
6,2 5
ocen krytyków
15 minut
powrót do forum filmu 15 minut

MAM PYTANKO!!!!!

ocenił(a) film na 8

Co znaczy pietnaście minut????????????????????????? ?????????????????????????????? ????????????????????????

zioma

chodzi ci o to co oznacza w tym filmie? wedlug mnie chodzi o te slynne, wymarzona przez nas wszystkich "15 minut" slawy... i tyle. ale nie wiem, bo to moja rozkminaka...

zioma

Że jak?? Kazdy ma "swoje 5 minut" a nie 15 :P ale kto wie moze w Ameryce jest "15 minut", bo przeciez tam jest wszystko wieksze i lepsze :D

Szymen

Mylicie sie film porusza ważny temat mianowicie czy media maja moralne prawo robić sensację z ludzkiej tragedii...niestety okazuje się że są do tego zdolne mało tego wmawiaja ludziom że są nawet do tego zobligowane!!!A tytułowe 15 minut oznacza ni mniej ni więcej że tyle czasu zajmuje w Ameryce przedstawienie przez tv reportażu z miejsca zdarzenia...Ponadto film obśmiewa amerykański wymiar sprawiedliwosci bowiem jezeli przestępca zabije a udowodni mu sie niepoczytalność czynów (tzn.że facet nie jest świadom że wyrządził zló jest po prostu chory psychicznie0to takiemu nic sie nie robi malo tego zapewnia mu się godziwa opiekę i inne przyjemności tak wiec film to naprawde dobry i poruszajacy wiele waznych pytań kryminał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones