PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741189}

183 metry strachu

The Shallows
5,7 47 837
ocen
5,7 10 1 47837
5,2 18
ocen krytyków
183 metry strachu
powrót do forum filmu 183 metry strachu

Pływasz z kolegą w morzu i spotykasz niesamowitą samotną laskę. Przyszła popływać i jej prawo. Oczywiście że do niej podpływacie z próbą zagadania i tak też było na filmie. Jednak tutaj rzeczywistość się rozbiega z filmową fikcją.
Dwóch facetów pakuje się do auta, laska pływa, a oni jakby o niej zapomnieli.
W prawdziwym świecie, do samego końca by o niej rozmawiali, zastanawialiby się, jak tu spróbować jeszcze raz zagadać, zaproponować podwiezienie, czy znaleźć pretekst żeby zostać jak najdłużej i chociaż na nią popatrzeć. I z całą pewnością na koniec by do niej pomachali i obserwowali ją do momentu zniknięcia za zakrętem/za wydmą/za drzewami.

Jeśli dziewczyna została sama i faceci na nią nie spoglądali, to znaczy że jest gruba i nieatrakcyjna.
Na taką laskę, zerkaliby nawet idąc za rękę z dziewczynami/żonami. Wprawdzie dyskretnie, ale by zerkali.

A co mamy w filmie. Oni wsiadają do jeepa, ona włazi na martwego wieloryba i macha do nich, a oni obaj zajęci sobą. Kto choć raz był na plaży, ten wie że to nie może być prawda i że to nie jest możliwe.
Ja w centrum miasta zobaczyłem dziewczyną z taką figurą podczas oczekiwania na zielone światło i kiedy zniknęła za rogiem, znów miałem światło żółte i czerwone. Za mną na światłach stało kilka aut i nikt nie zauważył, że nam przepadło zielone światło. Nikt nie zatrąbił, co oznacza, tam też byli faceci. Tak się zachowuje normalny mężczyzna.
Wracam do oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones