PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863}

1900: Człowiek legenda

La leggenda del pianista sull'oceano
7,9 29 622
oceny
7,9 10 1 29622
6,9 9
ocen krytyków
1900: Człowiek legenda
powrót do forum filmu 1900: Człowiek legenda

Czyli Danny Boodmann T. D. Lemon Nineteen Thousand grany przez Tima Rotha. Ten człowiek może przybrać tak niewinny wyraz twarzy, że gdybyś go znalazł z zakrwawioną siekierą obok poćwiartowanego trupa, nigdy byś sobie nie dał wmówić, że to jego sprawka!

A sam film to idealny wyciskacz łez, świetnie przeplata zabawne momenty z tymi poważnymi lub smutnymi oraz daje nam satysfakcjonujące zakończenie. (według mnie).

W ogóle jak ten Pruitt Taylor Vince rusza gałkami ocznymi w ten sposób? Na przykład te wszystkie momenty, w których płacze (ale tak po męsku)?

ocenił(a) film na 7
Kartolus

"W ogóle jak ten Pruitt Taylor Vince rusza gałkami ocznymi w ten sposób?" - też zwróciłam na to uwagę :) Bardzo mi się spodobała ta maniera, to było takie autentyczne...

ocenił(a) film na 5
Kartolus

nineteen thousand ???

ocenił(a) film na 9
Kartolus

Tim Roth świetny aktor. Z niewinną minką - super podsumowałeś :)

Pruitt Taylor Vince choruje na oczopląs. Kiedyś czytałam, ale nie pamiętam w tej chwili czy od dziecka, w każdym razie od bardzo dawna.

Ps: Nineteen houndred

ocenił(a) film na 8
MajaAdamowicz

Tak czułam, że to nie jest zagrane, tylko jakaś choroba oczu.

Ewiatko

Tak, jest to w jego ciekawostkach: https://www.filmweb.pl/person/Pruitt+Taylor+Vince-6539/trivia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones