PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3472}

1941

7,1 11 033
oceny
7,1 10 1 11033
6,2 8
ocen krytyków
1941
powrót do forum filmu 1941

Wyłączyłem po 35 minutach.

użytkownik usunięty

A jako że jest to jeden z niewielu filmów, które wyłączyłem jeszcze przed końcem -
wystawiam 1/10.

Pamiętam, że w dzieciństwie ten film mi się podobał. Średnio, ale jednak.
Dzisiaj postanowiłem sobie go odświeżyć i niestety się rozczarowałem. Może i jest dobry od
strony warsztatowej i dobrze zagrany, ale mnie nie bawił (a komedia bawić powinna).

ocenił(a) film na 7

to oznacza że jesteś ignorantem albo dziwakiem, bo ja jak go pamiętałem tak i dziś wywołuje u mnie ten sam uśmiech (mimo trwałeś pamięci scen). Oczywiście z czasem film może się już znudzić lecz wystawienie mu oceny 1/10 świadczy o twojej głupocie, bo film na taką niską ocenę nie zasługuje (nawet Transormersom nie dałem tak niskiej oceny), bo nieprzypadkowo był nominowana to trzech kategorii oskarowych.
Dla mnie to klasyka amerykańskiej komedii tamtych czasów, zrobionej przez fachowego reżysera.

Chyba nieco przesadzasz. Film, chociaż nie jest może arcydziełem, zasługuje na lepszą ocenę. Chociażby ze względu na poszczególne role-perełki. Taki np. Mifune, albo Belushi parodiowali samych siebie. Po latach wciąż wywołuje uśmiech.

"Pamiętam, że w dzieciństwie ten film mi się podobał. Średnio, ale jednak.
Dzisiaj postanowiłem sobie go odświeżyć i niestety się rozczarowałem"

Ja tak mam z wieloma rzeczami, które 'odświeżam z dzieciństwa' (na szczęście nie ze wszystkimi) i ten efekt zniesmaczenia czymś co kiedyś był w porządku nazywa się — starość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones