PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94690}
5,7 204
oceny
5,7 10 1 204
20 lat później
powrót do forum filmu 20 lat później

Momentami żenujące.

ocenił(a) film na 2

Film na swój sposób ciekawy. Można zobaczyć młodego Królikowskiego, dobrze gra Paweł Nowisz ( niewielka rola partyjnego zgreda ). Do połowy film trzyma się kupy. Potem jest tragedia. W momencie wejścia na scenę dorosłej Moniki zęby zaczynają boleć. Aż przykro patrzeć, mam nadzieję, że to jakaś amatorka po kursach niedzielnych. Scenariusz, z w miarę ciekawego, robi się kosmicznie naiwny, naciągany do granic możliwości, a nawet śmiało te granice przekraczający. Ostatnia scena zwala z nóg. Po co? Na co? Dlaczego? Idiotyczne zakończenie, tak absurdalne, że aż trudno uwierzyć. Brakowało mi tam jeszcze ojca ( był już przecież Warszawie ) powinni tam razem wpaść i urządzić małą orgietkę. W ten sposób ta piramida absurdów miała by jakieś zakończenie, a tak pozostał niesmak. Mocne 2/10

ocenił(a) film na 7
velve

Aktorka grająca Monikę to jak najbardziej profesjonalistka. Absolwentka PWST w Warszawie z 1995 roku. Grając w filmie była więc jeszcze studentką. Od 2003 roku nie występuje w filmach. Także zaskoczyło mnie to zakończenie i tak naiwnie zastanawiałem się ile jest w nim prawdy. Przed samym filmem informowano, ze to film który powstał na podstawie opowieści widzów, coś z cyklu "Wasza historia", przed napisami końcowymi zobaczyliśmy prawdziwą Monikę (Marię) która opowiada, że są to losy jej rodziny. Tak było przynajmniej podczas emisji na TVP Historia. Podpisuje się więc ona pod tym filmem. Sam nie wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones