PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125228}

20 milionów mil do Ziemi

20 Million Miles to Earth
5,8 344
oceny
5,8 10 1 344
20 milionów mil do Ziemi
powrót do forum filmu 20 milionów mil do Ziemi

Jak na tamte czasy oceniam film na bardzo dobry. A ja lubię też filmy z tamtego okresu. Efekty jak na tamte czasy też bardzo dobre.

ocenił(a) film na 5
lordofthedead

Jeśli chodzi o efekty to zgadzam się, niczego sobie jak na rok produkcji. Ale niestety fabuła słaba i mimo dużego sentymentu do starych filmów to ten mnie nie zachwycił. Zbyt wysoka ocena jak na mój gust, sam fakt, że film jest stary nie musi oznaczać, że jest dobry, a patrząc na oceny co niektórych filmów mam wrażenie, że są one pozawyżane właśnie z uwagi na wiek. Nie widziałem filmu wcześniej, zobaczyłem wczoraj, może stąd nie mam żadnych wspomnień, sentymentu, wcześniejszych wrażeń, oglądało mi się tak sobie. Widziałem jednak dużo lepsze produkcje z tamtych lat.

ocenił(a) film na 5
lordofthedead

Film jest mocno średni. Jak na tamte czasy i to w Hollywood, to film ten nie dorasta do pięt "Zakazanej planecie" z 1956 roku. Aż dziw bierze, że są z tego samego okresu.

ocenił(a) film na 3
lordofthedead

Film zdecydowanie poniżej średniej. Zgadzam się, że efekty jak na tamte czasy całkiem niezłe, ale fabuła żenująco słaba. Jeden z najgorszych filmów z lat 50-tych i 60-tych jaki widziałem, a widziałem ich sporo. Karlolek9, masz rację z porównaniem do "Zakazanej planety"..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones